• Meilė

  Be TAVES as niekas. Be TAVO meiles ir paguodos

  Be TAVES as niekas.Be TAVO meiles ir paguodos tamsus seselis esu,neturiu nei veido nei formos.Esu vaiduoklis tunantis kampe.Kankinys istroskes TAVO silumos ir meiles.Belaisvis uzdarytas savam narve,kuris troksta buti laisvas.Tik TU gali man padeti,tik TU man esi reikalingas. Kaip gera jausti TAVE sale.Tureti TAVE.Matyti TAVO akyse dziaugsma ir vilti.Kaip malonu girdeti juoka,skambanti TAVO sirdyje ir suprasti,kad TU sale. TU iseini,nors maldauju TAVES pasilikti tik atsigrezes pasakai:,,…taip reikia…” Daugiau nieko nesakai tik tyledamas nueini.Mano skruostu nurieda asara karti.Nesuprantu kodel isejai!Kodel palikai mane viena lyg vargsa medi rudens audroj?Kodel nepasiemiai drauge?!?

 • Meilė

  Jei neturėčiau aš akių- mylėčiau tavo

  Jei neturėčiau aš akių- mylėčiau tavo grožį vien kalusą… Apkurtus – tavo išore grožėčiaus, Kur sukelia man audrą jausmuose, O jeigu nei girdėti nei matyti negalėčiau Lytėjimu tau meilę išsakyčiau, O jeigu ir lytėjimo palaimos nepatirčiau,- Aš ne mažiau Tave mylėti imčiau, Nes mano meilei liktų dar uoslė… Juk kavpas kuriuo dvelkia tavo lūpos… Pagimdo meilę – vos tik jį pajutus…

 • Vestuvės

  Kas išmatuos bedugnę , meilės aukštį ?

  Kas išmatuos bedugnę , meilės aukštį ? – Audronaša ji jūromis klajos. Į juostas gali troškimus įausti ,- Ji rodys kelią iš nakties tamsos. Ją saugokit, nors šėls audra aplinkui , Klevai nuauksins rudenio takus. Jums židinio kaitros šiandieną linkim , – Tegul likimo audros neužpūs . Nelinkim Jums ramybės vandenynų , Apsaugok Dieve nuo smarkių audrų ! Visuos keliuos tegul darna Jus lydi, Lengvesnis vargas ant dviejų pečių. Tegul neblėsta židinio ugnelė – Ji jungia siekius , viltis , troškimus . Tad iš širdies išeinant Jums į kelią – Tegul jame skaudžių kliūčių nebus.

 • Vestuvės

  Užsivilko dukra suknią baltą Ir

  Užsivilko dukra suknią baltą Ir prigludo prie rankų tavų Tu staiga pajutai kaip bus šalta Kai išeis ji iš šitų namų Ji prigludo taip švelniai , kaip gali Prisiglaust tik dukra prie mamos Tu nesuk savo žvilgsnio į šalį Ir neslėpki blakstienoj rasos. Neramink jos Mamyt ir neguoski Dvejones lai pati ji įveiks Sūrią savo ašarą nušluostyk Ir tikėk , jog daugiau jų nereiks. Palinkėk jai jaunutei tėveli Daug saulėtų laimingų dienų Te laimingai išeina į kelią Su gyvenimo savo draugu. Palinkėkite brangūs tėveliai Kuo gražiausio gyvenimo jiems Tegul būna tiesus Jūsų kelias Ir laimingas tebūna abiems

 • Vestuvės

  Mylėkit vienas kitą,bet meilės nepaverskit

  Mylėkit vienas kitą,bet meilės nepaverskit pančiais. Pripilkit vienas kitam taures,bet negerkit iš vienos. Atlaužkit vienas kitam savo duonos, bet nekąskite iš tos pačios riekės. Ir stovėkit kartu,bet ne per arti vienas kito- juk šventovės kolonos stovi atskirai. O ąžuolas ir kiparisas neauga vienas kito šešėlyje. (K.Gibranas)