• Mamytei

  žydėkite kaip visos gėlės žydi, ir

  žydėkite kaip visos gėlės žydi, ir būkite jauna jauna atleiskite, kad laimės jums nepalinkėjau gėlė laiminga būna visada tegul visuomet šypsosi jums saulė tegul visuomet neduoda jums liūdet gimtadienio proga dovanoju laimės saują, ir viso to ko MAMAI galima linkėt

 • Mamytei

  Pasėdėk parymuok sidabruotą galvą parėmus,

  Pasėdėk parymuok sidabruotą galvą parėmus, Tolsta, tolsta gražiausi gimtinės takai: žinom,kad atiduotum savąją širdį, Kad laimingi tik būtų tavieji vaikai. O dienos liudnos ir laimingos, Ištirpsta džiaugsmo šurmuly. Te nieko šiandien tau nestinga, Aplinkui šypsos artimi…

 • Mamytei

  O buvo saulės,vėjo-buvo visko, svajoniu

  O buvo saulės,vėjo-buvo visko, svajoniu laivas blaškės audrose. ne kartą ašara žvaigžde sutvisko, ne kartą džiaugsmas degė akyse. praskriejo metai,kaip viesulu praėjo. O tu likai švelni,likai rami, Nes tu skausmus ir negandas mokėjai Paverst šypsniu,praskaidrint viltimi.

 • Mamytei

  Tu tokia visur esanti, kad galėtum būti

  Tu tokia visur esanti, kad galėtum būti erdve. Tu tokia gyva, kad galėtum judėjimu būti. Tu tokia šviesi, kad galėtum būti saule. Tu tokia dosni, kad galėtum būti žeme. Tu tokia stipri, kad galėtum būti vyru. Tu tokia silpna, kad galėtum kūdikiu buti. O tu viskas drauge – nes tu mano mama!

 • Mamytei

  Kas vakarą niūnuoja Liūdnąsias

  Kas vakarą niūnuoja Liūdnąsias lopšines, Glėby tave supuoja, Kol dar esi maža Basom kojelėm bėgai, Netyčia pargriuvai o kas tave paguodė Kai graudžiai tu verkei? Mamos tik švelnios rankos primins senas dienas, mamos tik vienas žodis Vel taps šviesia žvaigžde.

 • Mamytei

  Priimkit pagarbą, priimkit švelnų žodį

  Priimkit pagarbą, priimkit švelnų žodį Priimkit spalio tylą laukuose, Kaip gera šiandien mums Visiems žinoti, kad didi šventė Ir nerimas Jūsų širdyse. Jum už užauginimą – Artojo triūsas ir poeto eilės, Žvaigždžių mirgėjimas Bendro gyvenimo keliuos, Ar būtų tiek giedros be jūsų meilės tėvystės ir motinystės pareigos šventos !

 • Mamytei

  Ar glostai vaiko galvą Naktį ramia,

  Ar glostai vaiko galvą Naktį ramia, Ar nuskriausta, ar džiugesio pilna. Man primeni vidurvasario žemę, Kuri brandi, jauna ir amžina. švelnumas delno, likusio ant mano skruosto… Surumas ašaros akiu giliajam žydrume… Tu ateini iš ilgesio platybiu krašto, apkloji liudinti sušildančia skraiste; Ir norisi, kad jie – nebylus žodžiai, tunoje mano viduje, pasiekt pasaulyje jautriausia širdį ir, kad išgirstum – Aš myliu Tave.