Patarimai

Idealių dovanų paieška

dovanele

„Pramonė to negamina“ su atodūsiu tenka pripažinti nusilaksčius po parduotuves arba pražiūrėjus akis el.parduotuvėse ieškant mintyse išgalvotos dovanos. Dažnas reiškinys, kuomet turi pakankamai fantazijos sugalvoti idealią dovaną, tačiau išnaršius parduotuves supranti, jog gamintojai tokia pačia fantazija nėra apdovanoti. Ką tuomet daryti – numoti ranka ir įsigyti paprastą dovaną ar ieškoti alternatyvių sprendimų?

Vienas alternatyvių sprendimų yra dovaną padaryti patiems. Rankų darbo dovanos yra itin vertinamos šiuo metu, taip išreiškiamas dėmesys, parodoma, jog žmogus kuriam teikiama dovana išties rūpi. Tačiau ne visi gimė menininkais ir auksarankiais. Todėl nereikia plėšytis ir vargti darant tai, ko anksčiau nedarei, o geriau rasti profesionalesnį sprendimą pasitelkus šiuolaikines technologijas.

Pjovimas lazeriu yra viena tokių išganingų alternatyvų. Lazeris yra itin tikslus įrankis pjaustymams ir daug patikimesnis už mechaninius prietaisus. Rankomis niekada neišpjausi taip tiksliai kaip lazeriu. Jau nekalbant apie tai, kad pjaustymas lazeriu galimas su įvairiomis medžiagomis(medis, plienas, aliuminis, stiklas, popierius, kartonas) bei juo galima išpjauti įmantriausias figūras. Tačiau kuo tai susiję su idealių dovanų paieška? Ogi tuo, kad pasirodo lazeriu galima išpjaustyti vienetines dovanėles, atvirutes, suvenyrus ar žaisliukus, kas dažniausiai yra dovana ar dalis dovanos.

Ranka rašytos atvirutės yra primirštas reikalas, tačiau kas randa pašto dėžutėje atvirutę, paprastai šokinėja iš džiaugsmo kaip mažas vaikas. O jei dar pati atvirutė išraižyta su sveikinimu ar gavėjo vardu, tuomet tai itin miela ir asmeniška.

Prieš Kalėdas galima buvo netgi užsisakyti iš įvairių medžiagų išpjaustytų kalėdinių žaisliukų. Eglutė tuomet atrodytų įspūdinga, be jokių sintetinių masinės prekybos žaisliukų, o tik unikalūs vienetiniai darbai. Jei ne visa eglutė, tai bent keli žaisliukai, o ir žaisliukus galima padovanoti kaip suvenyrus svečiams. Ypač patogu, kuomet ieškoma nedidelės, tačiau praktiškos ir nebrangios dovanėlės.