• Meilė

  Aš noriu mylėti Tave – nesisavindama

  Aš noriu mylėti Tave – nesisavindama, Suprasti Tave – neteisdama, Būti su Tavimi – neįsibraudama, Kviesti Tave – nereikalaudama, Palikti Tave- kaltės nejausdama, Kritikuoti Tave – nepriekaištaudama, Pdėti Tau – neįžeisdama……….nes MYLIU TAVE.

 • Meilė

  Tik apie mus dainuoja naktį vėjas

  Tik apie mus dainuoja naktį vėjas, Ir šnara tyliai rytmečio lietus, Pakrantėj kuždasi įsimylėję Tik apie mus. Tik apie mus skanduoja darniai medžiai, Tik mus sapnuoja ežeras ramus, Ir saulė meiliai kalba auksažiedžiui Tik apie mus. Tik apie mus ir siausmas, ir rimtis, Tik apie mus ir žemė, ir dangus. Nes mudu – meilė, nes pati būtis Tik apie mus.

 • Meilė

  Norejau as tik buti su tavim

  Norejau as tik buti su tavim.., Norejau jausti tave visa.., Norejau laimes tau suteikt ir buti iktai tavo..! Norejau buti amzinai kartu.., Norejau,kad mane tiktai myletum.., Norejau jausti tavo bucinius karstus.., Norejau as nuo ju sudegti..! Norejau,kad tu butum mano amzinai…. ir tik mano…, Norejau as tave matyt kas diena.., Rytais pabust nuo tavo buciniu…, O vakarais uzmigt nuo ju..!!! Kaip gaila-kad cia tiktai mano norai…! Tik nerealus norai…. Kodel….Kodel as negaliu turet taves..? Kodel tu negali myleti ir suprast manes..? Nejaugi tu manes nemyli…? Nejaugi as tau net neberupiu..? Kodel mane baigi uzmirsti..? Nejaugi as tau jau nebepatinku..? Juk as norejau buti—tik kartu..!!!!!!