karnavaliniai
Patarimai

Idėjos Naujųjų Metų teminiam vakarėliui

Pasiruošti geram vakarėliui reikia laiko, jėgų ir, žinoma, idėjų. Todėl pasiruošimą Naujiesiems metams reikia pradėti jau dabar. Ir pradėti nuo idėjų generavimo – kokią temą galima būtų pasirinkti paskutinei metų šventei. Juk nuo temos priklauso kur švęsite, kaip reikės dekoruoti šventės vietą bei, svarbiausia, kaip apsirengti. Todėl pateikiame keletą šventės ar karnavalo temų idėjų apsvarstymui.

Tema “Įžymybės”

Tai ko ne viena laisviausių temų ir kiekvienas šventės dalyvis gali atrodyti taip kaip jam patinka, svarbu, jog atspindėtų ar būtų panašus į tam tikrą įžymybė – dainininką, muzikantą, sportininką ar aktorių. Tad aprangos stilius gali būti tiek elegantiškas, tiek disko (jei pavyzdžiui nutarsite pamėgdžioti Elvį), tiek prabangus, tiek sceninis ar pamėgdžiojantis tam tikras filmo scenas ar epizodus iš pasirodymų, koncertų ar šou. Renkantis ką apsirengti gali puikiausiai tikti ir tai kas yra spintoje, o galima pasirinkti ir karnavalinius drabužius.

Tema “Rojus ir Pragaras”

Šiai vakarėlio temai jau gali praversti karnavaliniai kostiumai, nes vargu ar savo garderobe rasite velnio uodegą, angelo sparnus, skeleto kostiumą ar vampyro apsiaustą. Kadangi pragaras ir rojus yra du priešingi dalykai, tai ir svečiai gali atrodyti labai kontrastingai – šviesūs ir laisvi rojaus gyventojai bei juodai raudoni pragaro veikėjai. Šią temą galima ir susiaurinti iki seksualaus pragaro ir rojaus, tuomet į svečių stilių įsisuka truputis elegancijos.

Tema “X spalva”

Vienos spalvos vakarėlis gali būti iššūkis, tačiau tai itin palengvina ir susiaurina aprangos pasirinkimą. Kvietime nurodoma kokia spalva turi apsivilkti svečiai. Populiariausios – raudona, geltona, žalia, juoda. Jei spintoje šios spalvos drabužių gausu – tuomet nėra problemų, o jei nė vieno? Tuomet galima įsigyti arba apsilankyti karnavalinių kostiumų nuomos punkte – ten gal rasite reikiamos spalvos kostiumą.

Tema “Karaoke baras”

Temos pavadinimas nusako, jog šventėje tikrai bus daug muzikos, daug žmonių rankose laikys mikrofoną bei visi bus apsirengę kaip dainininkai. Jei kompanijoje didžioji dalis žmonių išties mėgsta ir gali dainuoti (neišgėrę), tai vakarėlis tikrai bus vykęs. Net ir tie, kurie nenorės ar drovėsis lipti ant scenos, linksmai leis laiką palaikydami draugus bei vaidindami savo mėgstamą personažą.