Patarimai

Gėlių reikšmės: ką dovanoti mylimam žmogui?

Gėlės – grožis, atgaiva, gyvenimas… Būtent jos dažniausiai dovanojamas daiktas įvairiausiomis progomis. Atrodo, atnešti dovanėlę be gėlių – nuodėmė. Ypač dabar, kai gėlių užsakymas yra toks greitas, paprastas ir patogus. Gėlių pristatymas Vilniuje į namus išpopuliarėjo labai greitai. Šiuo metu tokias paslaugas teikia ne vienas salonas, tad norint nustebinti mylimą žmogų – pasirinkti turėsite iš ko. Tiesa, dovanodami gėles nepamirškite tiksliai pasidomėti jų reikšme. Juk skirtingos gėlės simbolizuoja ir skirtingus jausmus, turi skirtingas potekstes.

Lietuviai mylimam žmogui dažniausiai dovanoja rožes, kadangi tai atrodo labiausiai meilę simbolizuojanti gėlė. Tačiau reikia nepamiršti, kad rožės gali būti labai skirtingų spalvų ir priklausomai nuo to gali varijuoti ir jos reikšmė. Raudona rožė – meilė, balta rožė – tyrumas, o geltona rožė yra paprastumas, kurio linkėti galima visiems.

Vyrai mylimas moteris mėgsta nustebinti ir labai paprastomis gėlėmis. Rekomenduojamos paprasčiausio ramunės arba pinavijos, kurios taip pat rodo paprastumą, tačiau tikrai ne prastumą. Tokios gėlės populiariausios vasarą, kai Lietuvoje jas galima atrasti net ir savo darželiuose,

Kai kurie renkasi kiek neįprastas gėles ir taip stengiasi parodyti, kad mylimas žmogus yra labai svarbus ir lygiai toks pat išskirtinis. Tokiu atveju siūloma įsigyti saulėgrąža, kuri gali būti pavadinama pačia gražiausia gėle. Jų žiedai dideli ir laikosi tikrai labai ilgai. Net ir tos pačios standartinės rožės šiuo metu gali būti labai neįtikėtinų spalvų: juoda, mėlyna… Tokios rožės kelia nuostabą ir dažniausiai vilioja savo unikalumu, išskirtinumu.

Gėlių pristatymas Vilniuje atlieka ne tik pristatymo paslaugas, tačiau tuo pačiu gali pakonsultuoti ir padėti pasirinkti tokias gėlės, kurios geriausiai gali perduoti mintį, kuri nori pasakyti dovanotojas.

Atgaivinkite mylimo žmogaus sielą. Padovanokite jam gražiausią puokštę. Ne todėl, kad artėja kokia nors ypatinga diena. Šiaip sau. Kadangi parodyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbu – niekada ne per vėlu.