Patarimai

Kaip dovanoti pinigus?

Pinigų dovanojimas yra viena iš kebliausių situacijų. Kol vieni labai atvirai paduoda vokelį į rankas ir nesikuklindami pasako, kokia pinigų suma ten yra, tuo tarpu kiti labai droviai dovanoja pinigus. Kaip dovanoti pinigus? Geriausia juos yra kaip nors įpakuoti, kad gaunantysis nežinotų, kas yra viduje.

VOKELIS.

Bent pats paprasčiausias ir labiausiai priimtinas būdas dovanoti pinigus – vokelis. Ir ne paprasčiausias baltas vokelis, kuriame anksčiau buvo siunčiami laiškai, tačiau įvairiai dekoruotas, išskirtinis. Prekybos vietose galima atrasti labai daug gražių vokų. Specializuotose vietose jie gaminami rankomis ir kiekvienas yra unikalus bei išskirtinis. Kaip dovanoti pinigus? Solidžiai, tačiau prabangiai.

PINIGAI PUOKŠTĖJE.

Kitas pasirinkimas yra pinigai puokštėje, tačiau norint, kad jie būtų gražiai įkomponuoti ir tuo pačiu puikiai matytųsi – reikia keliauti pas profesionalą, kuris yra pasiruošęs sukomponuoti tokią puokštę, kokia Jums labiausiai tinka. Geriausia nebandyti atlikti proceso pačiam, kadangi galite sugadinti ir pinigus, ir puokštę. Žinoma, internete ir daug pavyzdžių, tačiau retą jų pavyksta sėkmingai įgyvendinti.

PINIGAI KAIP PAVEIKSLAS.

Dar viena originali idėja – suprojektuoti paveikslą iš pinigų. Paprasčiausiai galima pinigus išlankstyti ir iš jų sukurti kokį nors paveiksliuką. Tam reikia originalumo. Jeigu nenorite naudoti didelių banknotų – visada galima sukurti paveiksliuką iš monetų. Jis taip pat atrodys labai skoningai ir gražiai. Svarbiausia, kad toks paveikslas ne tik puoš namus, tačiau ir bus po truputį išleidžiamas.

PINIGAI MINKŠTAME ŽAISLE.

Galiausiai galima dovanoti pinigus minkštuose žaisluose. Nepamirškite, kad tai nuostabi dovana, kuri tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims. Visi žmonės mėgsta minkštus žaislus, kadangi jie ne tik puiki interjero detalė, tačiau prisiglaudus galima pajusti malonią šilumą.

Dovanojant pinigus neturėtų būti nemalonu arba keista. Paprasčiausiai tai yra bene pati geriausia dovana. Žmogus gali įsigyti tai, ko jam tikrai reikia ir kas tikrai bus sėkmingai sunaudojama. Priešingai nei tokiu atveju, kai įteikta dovana yra visiškai nenaudinga ir dažnai paslėpiama giliai į stalčių.

Idėjos Gimtadieniui.