Patarimai

Jei dovanoti – tai tik originalias dovanas su trupučiu širdies

Dovanoti smagu ir gera, tačiau tik tuomet, kai žinome, kas žmogui patinka ir kai turime idėją. Anot internautų, išrinkti dovaną merginai – kiek paprasčiau, o štai dovanos vaikinui rinkimas gali tapti tikru iššūkiu, nes jiems nereikia tiek įvairiausių niekučių ir smulkmenų, jie nesidažo, paprastai nesilanko grožio salonuose ir neužsiima daugeliu tų dalykų, kuriais užsiima merginos ir moterys. Visgi yra tam tikrų kozirių – tereikia žinoti vaikino ar vyro pomėgius, ir dovana vaikinui gali būti išrenkama per kelias akimirkas.

Dovanojimas bet kurios lyties atstovui netampa galvos skausmu, jei turime originalių idėjų. O jų internete – tikra galybė.

XXI amžiuje nė vienas nenori būti banalus ir dovanoti buitiškų, įprastų, jau kiek pabodusių dovanų – kvepalų, kosmetikos, pigios bižuterijos, pliušinių žaisliukų ar nuotraukų rėmeliuose. Tad kas gi tiktų išrankiesiems?

Unikali odinė apyrankė – universali dovana

Odinės apyrankės tinka tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Kokią apyrankę visi norintieji šiandien gali susikurti?

  • Su įvairiomis citatomis ir sentencijomis. Pavyzdžiui, „Tai, kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius“, „Kolekcionuok akimirkas, o ne daiktus“ „Išlik toks, koks esi“ ir t. t. Sentencijos ir citatos ant apyrankės gali būti atspausdinamos bet kokia kalba.
  • Su šmaikščiais užrašais. Žmogus, kuriam renkate dovaną, turi puikų humoro jausmą? Išrinkite odinę apyrankę, puoštą kokiu nors juokingu užrašu.
  • Su asmenine informacija. Ant odinės apyrankės gali atsirasti žmogaus, kuris apyrankę nešios, vardas, kraujo grupė, telefono numeris ar bet kokia kita informacija.
  • Su trumpais eilėraštukais ar mėgstamiausios dainos žodžiais. Turite mėgstamą eilėraštį ar dainą? Gal tai jūsų poros daina ar posmelis? Kodėl tų žodžių neįamžinus apyrankėje? Sentimentali apyrankė – puikiausia dovana merginai.
  • Su paveikslėliais. Odinę apyrankę gali papuošti bet koks nedidelis paveiksliukas – nuo širdelės iki peliuko Mikio, nuo jūsų mėgstamo simbolio iki gyvūno atvaizdo ir t. t.
  • Su dviejų mylimųjų vardais. Labai graži dovana Valentino dienai – apyrankė su mylimojo ar mylimosios vardu, draugystės pradžios data ar kt. Jei jūsų pirštų dar nepuošia vestuviniai žiedai, jūsų riešus gali papuošti meilę ir draugystę simbolizuojančios odinės apyrankės.

Iliustracija iš beewood.lt