Patarimai

Pačios populiariausios dovanos vadovui Boso dienos proga

Tarptautinė Boso diena, švenčiama spalio 16 d., yra amerikiečių išmonės pasekmė, kuri labai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Ir nors šią dieną įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolinę dovanėlę, tačiau daugelis darbuotojų į dovanos bosui paieškas įdeda daug pastangų ir fantazijos. Štai keletas pačių populiariausių dovanų idėjų boso dienos proga, kurios gali praversti ir jums.

  1. Personalizuotas puodelis arba bokalas

Nors iš pirmo žvilgsnio tokios dovanos vadovui atrodo nuvalkiotos ir nebeįdomios, tačiau tai gana neblogas variantas, kai idėjų mažai ir jokia geniali mintis neateina į galvą.  Tiesa, reiktų atminti, kad personalizuotas puodelis nėra tas pats, kaip puodelis padabintas šmaikščiu ar ironišku užrašu. Pastarasis variantas bosą gali įžeisti, ypač tada, jei jis „nedraugauja“ su juodu humoru.

  1. Graviruotos verslo dovanos

Gana oficialus, tačiau širdį paglostantis pasirinkimas. Su įmonės atributika ar sveikinimu išgraviruotas raktų pakabukas, tušinukas, vizitinių kortelių laikiklis visada primena apie dovanotoją. O jei tokia dovana atrodo per kukli, visada galima padovanoti medalį ar geriausio vadovo apdovanojimą.

  1. Bendra kolektyvo nuotrauka

Ši tradicija populiari Amerikoje, tačiau po truputį atkeliauja ir į Lietuvą. Be to, šiuolaikinės technologijos leidžia nuotrauką uždėti ant drobės, akmens masės ir pan. Taigi,  dovanoti nuotraukas vėl madinga. Žinoma, tokios gana asmeniškos dovanos bosui tinkamos tik tada, jei įmonėje nėra labai daug darbuotojų, jei vadovas nevengia su savo darbuotojais leistis ir į asmeninius santykius, jei įmonės darbuotojai nesikeičia kas dvi savaites.

  1. Nematerialios dovanos

Dovana – tai nėra tik daiktas, tai – dėmesio parodymas ir savotiškas pagarbos pademonstravimas. Taigi, galima dovanoti ir gražias akimirkas. Jei vadovas mėgsta teatrą – nupirkite bilietus jam ir jo antrajai pusei bilietus į premjerą, jei mėgsta avantiūras ir nevengia leistis į nuotykius – šuolį su parašiutu, o gal tiesiog suorganizuokite staigmeną – šventinius pietus ir įteikite kokią prasmingą dovaną, kuri ilgam primins jus, pavyzdžiui, knygą ir pan.  Taigi, šiek tiek fantazijos ir savo vadovą tikrai nustebinsite!

Keletas dovanų idėjų, kuriomis dalinasi Gravideja.lt