Naujienos

Plinta netipinis konkursas: kelionei laimėti ieškomi kasdienos herojai

Jau antrą savaitę Lietuvoje vyksta netipinis projektas. Paskelbtas konkursas, kuriame kiekvienas šalies gyventojas turi progą nominuoti žmogų iš savo aplinkos ir taip laimėti jam dovaną – kelionę. Tai yra dovana laimima ne sau, bet savo artimui, draugui ar tiesiog pažįstamam. Iš viso nemokamomis kelionėmis bus apdovanoti 5-ių istorijų nominantai. Laimėtojai keliaus ilsėtis į Turkijos, Graikijos arba Bulgarijos kurortus.

Konkursas vyksta el. svetainėje www.dienosherojai.lt. Joje galima pasidalinti dalyvių nuotraukomis bei trumpomis istorijomis, kodėl kelionei laimėti nominuojamas konkretus žmogus.

Konkursą rengia tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“. Konkursas paskelbtas  ir kelionės dovanų bus dalijamos įmonės 15-ojo gimtadienio proga.

Šiuo metu konkursui pateikta apie 400 paraiškų. Vieną iš 5-ių istorijų laimėtojų išrinks publika, tad nominantai ar juos nominavusieji gausiai dalijasi žaidimu savo socialinėse Facebook paskyrose. Yra dalyvių, jau surinkusių apie tūkstantį balsų.

Projektui prijaučia ir garsūs žmonės. Pavyzdžiui, kelionių žurnalistas, radijo laidų vedėjas Orijus Gasanovas konkursui nominavo Halės turgaus kvepalų pardavėją Miroslavą ir tuo pasidalijo savo socialinėje paskyroje Facebook‘e. Prieš daug metų Miroslava mokėsi muzikos, dainavimo ir grojo akordeonu. Turėjo savo grupę ir ansamblį, keliavo po pasaulį. Bet sušlubavo sveikata ir moteriai teko keisti profesiją. O. Gasanovas nominuoja moterį tam, kad jai sugrįžtų gyvenimo džiaugsmas ir ji ir vėl patirtų kelionių skonį.

Priežastys dalyvauti konkurse ir nominuoti asmenį kelionei gali būti paties įvairiausio „svorio“ – nuo sudėtingesnių gyvenimiškų situacijų iki tiesiog seniai patirto ir net jau pamiršto malonumo keliauti ar ilsėtis užsienio kurorte, nuo kasdienių pergalių, kasdienių mažų, bet svarbių rutinų ir jų indėlio į mūsų visų aplinką iki tiesiog mokėjimo džiaugtis gyvenimu.

Pasak „Tez Tour“ Lietuvoje Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovės Ingos Aukštuolytės, pagrindinė šios kampanijos idėja ir net misija – atkreipti dėmesį į paprastus kasdienius pozityvius dalykus ir žmones, kurie, kad ir mažais žingsneliais, puošia ir gerina mūsų visų gyvenimus: „Manau, kiekvienas savo aplinkoje turime žmonių, kuriuos norisi ne tik apkabinti, bet ir paskatinti. Mes siūlome tokius kiekvienos dienos herojus paskatinti kelionės įspūdžiais, atostogomis – laiku, kuris didžiumai mūsų yra brangiausias, vertingiausias“.

Ne savos kandidatūros, o būtent kitų žmonių nominavimas konkursui taip pat turi papildomą vertę. „Taip suteikiama proga padaryti gerą darbą ir padovanoti dovaną kitam. Be to, atsiranda galimybė įvertinti žmones, kurie yra kuklūs, nesigiriantys“, – sakė I. Aukštuolytė.

Kol kas konkurse bene aktyviausios – moterys. Dukros nominuoja savo mamas, mamos – dukras, o dažna moteris – savo sutuoktinį ar draugą. „Kartais tai – vieša padėka už viską, kartais – gražios, jautrios istorijos apie gebėjimą džiuginti kiekvieną dieną ar būti ramsčiu tada, kai tenka neeiliniai sveikatos ar likimo išbadymai, o kitąkart – tiesiog smagios, linksmos istorijos. Skaitant istorijas, matai darbščios, gražios, kartais – truputį liūdnos Lietuvos vaizdą, kurioje gyvena daugybė vieni dėl kitų besistengiančių, vieni kitus vertinančių ir branginančių žmonių, tikinčių, kad svajonės pildosi“, – kalbėjo I. Aukštuolytė.

Kasdienos herojų istorijų konkurso organizatorius laukia iki liepos 13 d., o liepos 30 d., „Tez Tour“ gimimo dieną, bus paskelbti laimėtojai.

Apie „Tez Tour“

„Tez Tour“ Lietuvos biuras priklauso tarptautiniam „Tez Tour“ kelionių organizatoriui, kuris vienija net 36 kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių penketuką. Pernai „Tez Tour“ Lietuvos biuras aptarnavo 110 tūkst. turistų, o šiemet planuoja jų aptarnauti 155 tūkst. 2003 m. veiklą pradėjęs nuo pirmosios kelionių krypties – Egipto, o po kelių mėnesių – ir Turkijos, 2018-aisiais 15 metų veiklos sukaktį minintis „Tez Tour“ Lietuvos biuras siūlo galimybę atostogauti net 26 kryptimis. Be poilsinių kelionių, „Tez Tour“ organizuoja pažintines keliones, taip pat išvažiuojamuosius seminarus ir konferencijas grupėms bei kompanijoms, vaikų stovyklas.

pakavimo plėvelė