Naujienos

Populiarus jaunavedžių pasirinkimas – švęsti vestuves restorane

Planuojantiems vestuves, kyla vienas sudėtingiausių uždavinių – išsirinkti tinkamą šventės vietą. Kyla be galo daug klausimų ir streso, svarstant ką rinktis, nes pasiūla rinkoje yra milžiniška, tad kaip sužinoti kuri vieta neapvils ir padės įgyvendinti jūsų tobulos šventės viziją.

Pirmas dalykas, planuojant savo vestuvių šventę, būtų tas, kad reiktų apgalvoti svečių, kuriuos norite pakviesti, skaičių. Ši informacija labai palengvins vestuvių vietos paieškas, nes orientuodamiesi į šį skaičių, žinosite koks erdvės varintas jums bus pats tinkamiausias. Erdvė neturėtų būti per maža, nes tada žmonės jausis suvaržytai, taip pat, bus nesmagu ir per didelėje erdvėje, nes jie išsivaikščios kas sau ir nebus vientisos šventės įspūdžio ir aktyvaus dalyvavimo pramoginėje jos dalyje.

Tada reiktų numatyti ir biudžetą, skirtą šventės nuomai. Tai irgi vienas iš svarbiausių kriterijų, kuris palengvins jūsų paieškas. Kaina gali būti labai skirtinga, priklausomai ar jums reikia tik išsinuomoti vietą ar pageidausite ir maitinimo paslaugų. O kai kuriais atvejais, perkant maitinimą, jums šventės vieta gali iš vis nieko nekainuoti. Labai rekomenduotina išgryninti savo norus ir galimybes, ir susikurti savo būsimos šventės viziją.

Jei jums patinka miesto aplinka ir nenorite svarbiausią savo gyvenimo dieną leisti keliaujant automobilyje, rekomenduotina rinktis restoraną miesto centre. Ypač jei santuokos ceremonija vyks kažkur netoliese, jums nereikės sukti galvos kaip lengvai nusigauti į šventės vietą.

Visai šalia Rotušės, pačiame Kauno senamiesčio centre yra įskūręs viešbutis Daugirdas, kuris siūlo įspūdingą vietą savo restorane, kur galėtų būti švenčiamos ir jūsų vestuvės. Ši išskirtinė vieta padės įgyvendinti visus jūsų lūkesčius ir svečiai įsitikins, kad tai bus šauniausios vestuvės restorane Kaune, kur jiems teko kada nors dalyvauti.