Naujienos

Auksiniai auskarai – klasikiniai papuošalai, tinkantys įvairiomis progomis

Papuošalai yra neatsiejama daugelio moterų ir vyrų stiliaus dalis. Daugybė žmonių auskarus nešioja ne tik norint pasipuošti įvairiomis progomis, bet ir kasdien. Auskarų pasirinkimas toks platus, kad verta žinoti, kaip tinkamai pasirinkti tokius, kurie geriausiai tiktų Jums ir kada geriausiai tinka auksiniai auskarai, laikomi visų laikų klasika.

Kokius auskarus rinktis?

Vieniems labiau patinka vienokie auskarai, kitiems, kitokie. Vieni mieliau renkasi didelius ir masyvius auskarus, kiti mažus, prie ausies segamus papuošalus. Ar žinojote, kad iš tiesų tam tikrų formų auskarai tinka tam tikrų veido formų moterims ir vyrams?

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų veidas yra apvalus, Jums geriausiai tinka didesni, kiek griežtesnių formų auskarai. Tai gali būti trikampio, kvadrato formos pasirinkimas. Jeigu Jūsų veidas yra apvalus, geriausiai būtų vengti apvalių formų auskarų, nes jie dar labiau pastorins veidą vizualiai. Geriau atsisakyti mažų burbuliuko formos auskarų, taip pat apvalių, rinkėmis vadinamų auskarų.

O štai jeigu Jūsų veidas yra pailgas, tuomet Jums kaip tik puikiai tiks apvalūs auksiniai auskarai. Tokio veido turėtojams nerekomenduojama rinktis labai ilgų, kabančių auskarų, nes jie dar labiau vizualiai prailgins Jūsų veidą. Geriau išlaikyti nuosaikią harmoniją ir šiek tiek sušvelninti veido linijas su apvalesnėmis ir nuosaikesnėmis formomis.

Be to, auskarų pasirinkimas priklauso ne tik nuo veido formos, bet ir nuo šukuosenos. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad prie palaidų ilgų plaukų geriausiai tinka ilgi auskarai. Taip pat pro palaidus plaukus gerai matosi dideli, masyvūs auskarai. Trumpaplaukėms ar su surišta šukuosena nešiojant auskarus, geriau rinktis kiek kuklesnis ir mažesnius auskarus.

Kaip derinti auskarus?

Nepamirškite, kad auskarai turi derėti prie Jūsų aprangos ir kitų nešiojamų papuošalų. Pavyzdžiui, pasirinkus auksinius auskarus, reikia žinoti, kad prie jų reikėtų derinti ir kitus auksinius papuošalus. Geriausiai vengti spalvų maišymo. Jeigu auskarai yra geltono aukso, patariam ir kaklo papuošalus rinktis iš tokios spalvos. Taip pat reikėtų derinti ir stilių bei neperkrauti. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų auskarai labai masyvūs, galima ir visai atsisakyti kaklo papuošalo. Ir priešingai, jeigu kaklą puošiate masyviu kolje, tuomet galima rinktis kiek kuklesnius auskarus.

Auskarai – dažna dovanos idėja

Auksiniai auskarai yra labai graži ir gerai apgalvota dovana. Tai puiki dovanos idėja, jeigu ieškote dovanos savo artimam žmogui. Auksiniai auskarai puikiai tinka pačioms įvairiausioms progoms. Tai ne tik gera dovana gimtadieniui, Kalėdoms, sukaktuvėms ar jubiliejui. Labai dažnai auksiniai papuošalai dovanojami netgi vaikams ar paaugliams. Pavyzdžiui, per krikštynas, gimtadienius, išleistuves ir kitas svarbias vaiko gyvenimo progas.