Naujienos

Ką daryti jei veido oda linkusi sausėti?

             Paprasti pakeitimai gali nuraminti sausą odą. Taikant tą pačią odos priežiūros procedūrą ištisus metus, gali sumažėti drėgmė. Nepakeitus odos priežiūros, sausas oras gali pastebėti smulkias raukšleles ir raukšles. Sausa, niežtinti oda gali pleiskanoti, įtrūkti ir net kraujuoti. Norėdami padėti išgydyti sausą odą ir neleisti jai sugrįžti, dermatologai rekomenduoja taip. Neleiskite vonioms ir dušams pabloginti sausos odos. Kai drėgmė sumažėja arba oda tampa sausa, būtinai atlikite šiuos veiksmus: Uždarykite vonios duris. Naudokite šiltą, o ne karštą vandenį. Apribokite savo laiką duše ar vonioje iki 5 ar 10 minučių. Nuplaukite švelniu valikliu be kvapų. Užtepkite pakankamai valiklio, kad pašalintumėte nešvarumus ir aliejų, venkite naudoti tiek, kad matytumėte tirštą putą. Švelniai nuvalykite odą rankšluosčiu. Iš karto išdžiovinę odą, tepkite drėkinamąjį kremą.

               Iš karto po plovimo tepkite drėkinamąjį kremą. Tepalai, kremai ir losjonai (drėkikliai) veikia sulaikydami esamą odos drėgmę. Norėdami sulaikyti šią labai reikalingą drėgmę, per kelias minutes turite patepti drėkinamuoju kremu: Džiovinimas po dušo ar vonios. Nusiplaukite veidą ar rankas. Naudokite tepalą ar kremą, o ne losjoną. Tepalai ir kremai yra veiksmingesni ir mažiau dirginantys nei losjonai. Ieškokite kremo ar tepalo, kuriame yra vienas ar daugiau šių ingredientų, kuris padeda pamaitinti odą: Jojoba aliejus. dimetikonas, glicerinas, hialurono rūgštis, pieno rūgštis, lanolinas, mineralinis aliejus, petrolatumas, taukmedžio sviestas.

              Naudokite lūpų balzamą. Pasirinkite lūpų balzamą, kuris gerai jaučiasi ant lūpų. Jei po lūpų balzamo jūsų lūpos dilgčioja ar dilgčioja, pereikite prie tokio, kuris nesukelia šios reakcijos. Naudokite tik švelnias, be kvapų odos priežiūros priemones. Kai kurios odos priežiūros priemonės, tokios kaip dezodorantas, yra per griežtos sausai, jautriai odai. Dermatologai rekomenduoja naudoti produktus, pažymėtus „be kvapo“. Jei matote žodį „be kvapo“, gaminyje gali būti cheminių medžiagų, kurios neutralizuoja ar slepia kitų ingredientų kvapus. Šios cheminės medžiagos gali dirginti sausą, jautrią odą.