Naujienos

Brangias dovanas dabar pirkti galite ir išsimokėtinai

Artimam žmogui norite padovanoti gana brangią dovaną, tačiau su finansais turite labai rimtų problemų? Jeigu iki to laiko dar nesutaupėte pinigų įsimintinos dovanos pirkimui, tuomet neprošal būtų kruopščiau pasidomėti alternatyvomis, nes jų tikrai yra ne viena.

Brangi dovana nereiškia, kad ji patiks gavėjui

Be jokios abejonės reikėtų akylai stebėti ko nori jūsų artimas žmogus. Juk jeigu nupirksite labai brangią dovaną, kuri nebus patraukli ir reikalinga gavėjui, tuomet viskas nueis per niek. Atminkite, kad tai nebūtinai turi būti kažkokia prabangos prekė. Kai kuriais atvejais galima dovanoti pramogas, paslaugas ir t.t.

Vienas iš pavyzdžių, kurį dažnai renkasi brangias dovanas perkantys žmonės – pramogos. Yra daugybė būdų pamaloninti artimą žmogų kažkokiomis pramogomis. Šiuo metu nemažai paslaugų teikėjų siūlo dovanų kuponus, kuriuos galima panaudoti kartą per metus. Tai reiškia, kad toks dovanų kuponas gali būti netgi geresnis sprendimas nei iš anksto rezervuota paslauga. Pavyzdžiui, kalbant apie keliones, neretai viskas nueina veltui, nes žmogus negali išsiprašyti iš darbo ant dovanotos kelionės nurodytą dieną. Tad, dovanų kuponas su konkrečia pinigų suma būtų geresnis pasirinkimas, nes tada jūsų artimas žmogus pats galėtų viską susiplanuoti nespraudžiant savęs į laiko terminus.

Taip pat reikėtų atminti, kad kai kurie žmonės prabangos prekes mažiau vertina nei sveikatos paslaugas. Turėkite galvoje, kad dabar netgi įvairios privačios klinikos siūlo dovanų kuponus už įvairias sumas. Tad, jeigu jūsų artimas žmogus skundžiasi kažkokiais sveikatos sutrikimais, tuomet turėkite galvoje, kad toks dovanų kuponas tikrai galėtų jį nudžiuginti. Pavyzdžiui, jeigu jūsų artimas žmogus ilgai svajoja apie gražią šypseną, bet neįstengia sutaupyti didesnės pinigų sumos odontologų paslaugoms, tuomet tuo pasirūpinti galite jūs.

Ką daryti neturint didelės sumos?

Viena didžiausių problemų norint padovanoti brangią dovaną – finansų trūkumas. Tačiau, svarbu žinoti, kad skolinimosi galimybės dabar yra gerokai platesnės nei kada anksčiau. Tai reiškia, kad dabar yra gausu finansines paslaugas teikiančių įmonių, kurios siūlo skolintis geromis palūkanomis.

Taip pat yra įmonių, kurios siūlo lizingo paslaugas. Tos pačios odontologijos klinikos gali pasiūlyti dovanų kuponus, už kuriuos bus atsiskaitoma lizingo būdu. Tas pats liečia ir kitas paslaugas. Tad, jeigu gaunate pastovų darbo užmokestį, kuris nesukels problemų mokant įmokas, tuomet tikrai galite rinktis iš gana nemažo asortimento.

Kaip bebūtų, primenama, kad praktiškai visos finansinės paslaugos t.y. skolinimasis, pirkimas išsimokėtinai priveda prie to, kad bus tikrinamas jūsų finansinis pajėgumas. Tai reiškia, kad jokios paskolos įsiskolinusiems asmenims nebus teikiamos, jeigu prieš tai turėti įsipareigojimai paliko labai bjaurią dėmę jūsų kredito istorijos ataskaitoje.

Dovanų pirkimas išsimokėtinai ar skolinimasis internetu mažai kuo skiriasi tarpusavyje. Tad, renkantis vieną iš šių variantų dovanų pirkimui, niekaip neišvengsite patikimumo įvertinimo procedūros.