Naujienos

Retro automobilių nuoma vestuvėms ir šventėms (Retro Cadillac Eldorado)

Norintiems išskirtinio įspūdžio tiek sau, tiek svečiams, rekomenduojame Retro Cadillac Eldorado. Būtent šie, vintažinio stiliaus amerikietiškąją svajonę įkūnijantys automobiliai kaustyte prikausto dėmesį išriedėję į gatvę.

  Automobilių nuoma su vairuotoju versdamiesi jau ne vienerius metus, išmokome prisitaikyti prie mūsų klientų planavimo ir organizacinių įpročių. Kaip žinia, vestuvės, jų detalės, planuojamos gerokai iš anksto – todėl ir mes pradedame rezervacijas kiekvienų metų pradžioje. Visuomet siekiame išvengti netikėtumų ir nenumatytų atvejų, todėl ypatingai kruopščiai planuojame savo tvarkaraščius. Mūsų klientai gali būti tikri, jog užsisakę išsvajotą automobilį, būtent jį sau svarbią dieną ir išvys.

  Šioje srityje toli gražu nesame naujokai. Per savo darbo metus esame išmokę atpažinti tai, kas mūsų klientams patraukliausia. Mūsų automobiliais yra keliavę ne tik Lietuvoje žinomi, bet ir pasaulyje garsių įmonių, politikos ir pramogų pasaulio atstovai. Daugelis jų atvyksta su sau būdingais pageidavimais ar įpročiais, kurie nepatyrusius vairuotojus gali išmušti iš vėžių. Tačiau vis didėjantis klientų ratas ir teigiami atsiliepimai rodo, jog mūsų profesionalumas įvertinamas daugiau, nei teigiamai.

  Sau būdingą scenarijų vestuvių dieną dažniausiai turi kiekviena pora. Jeigu pirmoji dalis dažniausiai būna daugiau mažiau tradicinė – jungtuvių apeigos bažnyčioje arba Rotušėje – tai antrąją kiekvieni jaunieji planuoja savaip. Vieni nusprendžia likti tame pačiame mieste, tuo tarpu kiti pageidauja pakeisti vietą, tiek vieni, fotosesijai, tiek su visa palyda.

Dienos pabaigoje išvargusiems ir, tikime, laimingiems jauniesiems su svečiais, nereikės rūpintis niekuo. Vairuotojai jų lauks pasiruošę bet kada pristatyti namo ar į kitą vietą, kur galbūt laukia šventės tęsinys. Akivaizdu, jog tinkama automobilių nuoma vestuvėms sutaupys jums nemažai laiko ir rūpesčių, ir leis mėgautis geriausiomis šventės akimirkomis.

Taigi kaip jau supratote, automobilių nuoma vestuvėms mums nėra tik verslas. Tai – ištisas procesas, nuo užsakymo iki atsiliepimo gavimo. Tai mūsų būdas suteikti džiaugsmą daugybei porų, kurios, žinome, jaudinasi ir tikisi. Mes tai priimame kaip iššūkį, į kurį žiūrime itin atsakingai. Net jeigu ir nesiskundžiate savo automobiliu (tiesą sakant jūs jį dievinate, bet tai jau atskira tema), dažnai poros nori, kad visi šventės akcentai derėtų idealiai – taip pat ir automobiliai. Todėl, be abejonės, automobilių nuoma tampa vienu iš svarbiausių dalykų, organizuojant savąją šventę. https://www.nuomajums.lt/automobiliu-nuoma-vestuvems/