Lyg tycia,su 12-uoju laikrodzio duziu isvysi sawas swajones, wiltis,dziaugsmus ir laime,patirtus 2009-aisiais. Nieko nera amzino,jie nebesugris,bet neliudek, juk ateina Naujieji,kurie tau zada dar daugiau dziaugsmo , dar daugiau sypsenos ir laimes.Lik toks pat mielas zmogeliukas, koks iki siol buwau =))Su Naujaisiais metais!!! =))
Tikekim pasaka, kaip ir visi sia nakti.
Tikekim pasaka, kaip ir visi sia nakti. Tikikim pasaka, ir metai bus geri
Naktis…Tyla… Ramybe miegant Tik
Naktis…Tyla… Ramybe miegant Tik staiga! Toks garsas keistas Lyg kazkas stoge istrigo Atsipusk… Tai tik Kaledu senis!!! 😉
kai girtas zuikelis ridena baronkas
kai girtas zuikelis ridena baronkas ir senis ateina su snapso litru kai baltas arklys palei langa vaidenas zinok kad kaledos jau lanko visus
Naujieji metai ilgai netruks kaip ims zengti
Naujieji metai ilgai netruks kaip ims žengti pirmuosius žingsnius…jie pradžioj žengs netvirtai, paskui išdrasės, o galiausiai net nepastebėsi kaip jie ir vėl istuštės… linkiu, kad kiekvienas žingsnis būtų naujas, mielas ir svarbus, juk gyvenime ir esam kad patirti malonumus…
Kalėdos – tai stebuklų metas
Kalėdos – tai stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus, Kai orai būna mums pavaldūs Ir džiaugsmas užgožia vargus. Su artėjančiais Naujaisiais Metais!