Naujienos

Galvosūkis – dovanos vyrams ir moterims, kurie nieko nenori

Mūsų seneliai sukdavo galvą, ką padovanoti, nes tiesiog nebuvo ko dovanoti, viskas buvo deficitas. Tuo tarpu mums lygiai taip pat reikia sukti galvas, bet jau dėl kitų priežasčių. Pirma, viskas visiems prieinama ir taip. Antra, paprasti buitiniai daiktai nebeįdomūs ir neaktualūs kaip dovana. Trečia, žmonės pertekę daiktais ir nesinori dovanoti to paties, ką žmogus jau gali turėti. Ketvirta, visi pamažu pereina link minimalizmo ir apskritai daiktų nenori.

Kiekvienais metais, ypač prieš žiemos šventes ar gimtadienius, kuomet reikia rinkti dovanas artimiesiems ir draugams, kyla begalės klausimų, bandymų išsiaiškinti ką dovanoti ir ko žmogus nori, bet atsakymas vienas ir tas pats – „nieko nenoriu, nieko nereikia“.

Ir išties, šiuo metu pagreitį įgauna zero waste, daiktų dalinimosi ar atidavimo, daiktų perdirbimo ir prikėlimo kitam gyvenimui kultūra. Siekiama turėti kuo mažiau daiktų, kuo mažiau daiktų išmesti į šiukšles ir kuo mažiau naujų daiktų parsinešti į namus. Siekiama efektyvumo ir minimalizmo.

Ir visa to žinojimas tikrai nepalengvina dovanų rinkimo! Kokios dovanos vyrams ir kokios dovanos moterims galėtų būti geras pasirinkimas, jei nenorime artimųjų apkrauti bereikalingais daiktais? O gi valgomos dovanos! Būtent maistas bet kokiu atveju, net ir prie griežčiausio minimalizmo yra reikalingas ir mėgstamas, tad kodėl maistas negalėtų tapti dovana? Žinoma, banaliai su pirkinių krepšeliu į svečius neisite, tačiau valgomos puokštės yra idealus pasirinkimas!

Valgomos puokštės jau išbandytas ir lietuvių pamėgtas dovanų variantas. Kaip galima spręsti iš žodžio „puokštės“, viskas supakuota kaip prabangi puokštė. Tik čia pirmu smuiku griežia ne gėlių žiedai (nors jų taip pat gali pasitaikyti), tačiau maisto produktai. Valgomos puokštės gali būti pagamintos praktiškai iš visko! Šokoladas, sausainiai, riešutai, vaisiai, daržovės, sūris, dešra – tik keli iš populiarių ingredientų valgomoms puokštės.

Dovanos vyrams

Valgomos puokštės vyrams dažniausiai formuojamos iš tamsesnių, sodresnių spalvų produktų. Populiaru dovanoti puokštę iš dešrelių, papildytą aštriaisiais pipiriukais ar ryškiaspalvėmis daržovėmis. Puokštė iš sūrių, užkandžių, sūrių sausainių taip pat puikus variantas, ypač jei šalia pridėtas gaivaus gėrimo butelaitis. Žinoma, saldžioms puokštės neatsispiria ir vyrai, tad galima drąsiai dovanoti šokolado puokštę – ji tikrai bus teigiamai įvertinta dovana vyrui.

Dovanos moterims

Galvojant apie moteris ir valgomas puokštes, pirma mintis – šokoladas ir šampanas. Ir išties tai viena populiaresnių dovanų moterims. O kai supakuota į puokštę, tikrai papuošia šventę ir maloniai nustebina gavėją. Valgomos puokštės moterims dažniausiai šviesesnių, linksmesnių spalvų, dažniau pasirenkama su vaisiais, sūriais, džiovintais vaisiais ir riešutais.

Jūsų indėlis į valgomos puokštės suasmeninimą

Nors galite nesukti sau galvos ir rinktis standartinius variantus, tačiau žinodami tam tikrus dovanos gavėjo pomėgius, skonį ir pageidavimus, galite puokštę suasmeninti. Praneškite floristui savo mintis, ir jei pageidavimus bus įmanoma įgyvendinti, jums bus sukurta išskirtinė valgoma puokštė, kuri tikrai nepaliks dovanos gavėjo abejingo.

Valgomos puokštės idealios dovanos bet kokia proga. Paprastai, jei vykstama į šventę, puokštė tampa šventinio stalo centru. Ji tikra puošmena, tad visi grožėsis ir aptarinės jūsų dovaną. Tai be abejo malonu!

Abejoti valgomos puokštės kokybe tikrai negalima, ji surenkama iš šviežių tą dieną įsigytų produktų, būtent tada, kai puokštė yra pristatoma gavėjui. Tad nėra taip, kaip su gėlėmis salone, kai nežinote, kada puokštė surinkta ir kiek jau prastovėjusi vazoje. Dėl valgomų puokščių specifikos, jos surenkamos būtent tą pačią dieną ir išlaiko savo itin aukštą kokybę.