Naujienos

Kaip patiems susikurti vestuvinių žiedų dizainą?

Ar įmanoma patiems susikurti vestuvinių žiedų dizainą? Tai didelis iššūkis jaunavedžiams, bet viskas įmanoma. Padarius specialų užsakymą juvelyrui, galima susikurti pageidaujamą žiedą, išsirinkti tiek auksą, tiek žiedo formą, tiek norimą deimantą. Jeigu norite  išskirtinio ir vienetinio, tuomet  žiedas bus kuriamas pagal jūsų skonį, pageidavimus ir priklausys nuo  jūsų biudžeto. Atėjus  į juvelyrikos parduotuvę, verta peržvelgti  visą turimą asortimentą, išsiklausyti į juvelyro rekomendacijas, kuris ir išpildys jūsų svajones.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai dažniausiai būna iš raudono, balto ar geltono aukso, be gausybės briliantų ar graviūrų. Klasikinis žiedas gali būti blizgus arba faktūrinis, būna vienos arba kelių spalvų aukso, toks žiedas puikiai dera su kitais papuošalais, patogus nešioti kasdien.

Kaip pasirinkti vestuvinius žiedus?

Pirmiausia, reiktų apsispręsti kokio modelio rinksites: klasikinio, modernaus, vienos  ar kelių aukso spalvų. Dažniausiai pasirenkami klasikiniai vestuviniai žiedai, juos lengva pasididinti ir pamažinti, jie patogūs nešioti kasdien, kartais būna puošti brilianto akutėmis. Populiaru rinktis geltonos, rausvos, baltos aukso spalvos, svarbu, nustatyti žiedo dydį, ploniausias žiedų plotis yra 2 mm, tačiau priklausomai nuo  pirštų, žiedo modelio bei norų, moteriškas žiedo plotis pasirenkamas nuo  3-7mm, vyriškas 4-5 mm. Žiedas turėtų sverti bent 5g, tuomet jis bus tvirtas ir patogus nešioti kasdien. Vestuviniai žiedai būna  su komforto zona ir be komforto zonos. Komforto zona, tai specialus išgaubimas žiedo viduje, toks žiedas patogiau priglunda prie piršto, o be komforto zonos, žiedo vidus bus lygus. Vestuvinius  žiedus žmonės nešioja visą gyvenimą, todėl nepatartina rinktis tuščiavidurių ar plonesnių nei 1,2mm.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai populiarūs ir mėgstami tiek iš vienspalvio, tiek iš dviejų ar trijų aukso spalvų. Klientui pageidaujant žiede inkrustuojama norimo brangakmenio akutė arba auksiniame rėmelyje išraižomas norimas raštas ar ornamentas. Modernių vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo gamyboje panaudotų medžiagų, nuo užsakymo sudėtingumo.