Patarimai

Ką derėtų dovanoti jaunavedžiams?

Kai artimieji nusprendžia tuoktis, nemažai atsakomybės gula ir ant svečių pečių. Vestuvių dovanos pasirinkimas gali tapti tikru iššūkiu visiems besiruošiantiems vestuvėms. Vieni renkasi smulkmenas, kiti prabangias dovanas. Dar kiti mieliau renkasi tradicines dovanas, kurios gyvuoja jau ne vienerius metus. Trumpai apžvelkime kokios vestuvių dovanos yra pačios populiariausios.

Pinigai. Tai puiki dovana jei neapsisprendžiate ko labiausiai reikia jaunavedžiams. Taip pat tai yra labai originali dovana, jaunieji galės įsigyti tai ko norės ir pinigus panaudoti tinkamai bei naudingai. Žinoma, pinigus galite dovanoti tiesiog vokelyje kartu su sveikinimu arba pasidomėti įmantresniais būdais, kaip pavyzdžiui jais papuošti šampano butelį ar kaip nors gražiai įpakuoti.

Buities įrankiai. Tokios dovanos labiau aktualios namų šeimininkėms. Tačiau žmonėms pradedantiems kurti naują gyvenimą, visų šiu dalykų tikrai prireiks. Kadangi jaunieji daug pinigų investuoja į vestuvių šventę, jiems ne visada gali pakakti lėšų greitu metu įsigyti viska ko reikia naujiems namams. Tai labai originali dovana.

Vaiko reikmenys. Jeigu žinote, kad jaunieji jau planuoja vaiką, tokia vestuvių dovana tikrai bus naudinga. Tačiau būtinai pasitikslinkite žinias, kad vėliau tokia dovana nesukeltų nepasitenkinimo ar neigiamų emocijų. Jei jaunieji dar negalvoja apie vaiką, jiems tai gali pasirodyti raginimas greičiau papildyti šeimą.

Baldai. Jei jaunieji po vestuvių kraustysis į naujus namus, tokia dovana tikrai yra naudinga. Tačiau vienam asmeniui tokia dovana yra per daug brangi, tad geriausia, kad ją dovanotų kelių žmonių kompanija. Bet nepamirškite sužinoti jaunųjų namų stiliaus, kad dovana atitiktų jų skonį. O jei nespėjote to sužinoti, galite pasirinkti dovanų čekį su kuriuo jaunieji baldus galės pasirinkti patys.

Dažniausiai dovanojamos praktiškos vestuvių dovanos, nors jos ir toli gražu nėra originalios. Tačiau šią problemą galima išspręsti, jums tereikia dovaną pateikti originalioje pakuotėje ir nebijoti eksperimentuoti. Taip pasieksite rezultatą, kad jūsų dovana bus ne tik praktiška, bet ir originali. Tokiu būsite patenkinti ne tik jūs, bet ir dovaną gavę asmenys.