Patarimai

Idėjos Velykoms, kurias visai nesudėtinga įgyvendinti

Artėjanti gražiausia pavasario šventė Velykos leidžia pasinerti į malonius pasiruošimo šventei darbelius, kuomet renkamos ir įgyvendinamos idėjos šventinio stalo dekoravimui, namų puošimui bei kiaušinių marginimui. Šiandien pasidalinsime net keliomis dėmesio vertomis idėjomis Velykoms. Geriausia tai, jog jas įgyvendinti galima jau dabar, kai kurioms net reiktų įdėti darbo bent pora savaičių prieš šventes, kad prieš pat Velykas nereikėtų sukti galvos, o dekoracijos jau būtų parengtos.

Kiaušinių lukštuose pasodinti augalai

Jei kiaušiniai tau yra įprastas maistas savaitės bėgyje, tuomet į šiukšlinę skrenda ne vieno ir ne dviejų kiaušinių lukštai. Ar kada pagalvojai, jog jie yra puiki medžiaga Velykų stalo dekorui? Tam nereikia ypatingai daug pastangų. Tereikia atsargiai nuskelti kiaušinio smailąjį galą, išpilti kiaušinio turinį ir atsargiai išplovus lukštą palikti jį išdžiūti. Tuomet galima lukštą nudažyti, o galima palikti ir natūralų. Į lukšto vidų galima pripilti žemių ir pasodinti nelepius kaktusinius augalus arba velykinę žolytę. Galima ir pripilti vandens bei pamerkti nedideles puokšteles šviežių smulkių gėlių. Mini šventinio stalo sodas tikrai paliks įspūdį svečiams.

Žinutė margutyje

Pramuši ledą, randi sidabrą, pramuši sidabrą randi auksą, o pramuši margutį, randi žinutę. Nuostabi atrakcija, kuri nuspalvins Velykų šventę. Tam tereikia prisirinkti tuščiavidurių kiaušinių. Kiaušinio smaigalyje ir bukajame gale reikia stora adata ar smeigtuku pradurti skylutę. Iš vienos pusės pro skylutę reikia stipriai pūsti orą, galima burna, galima švirkštu ar kita priemone. Taip kiaušinio turinys yra pašalinamas iš kiaušinio ir sėkmingai sunaudojamas pyragams kepti. O tuščiaviduris kiaušinis yra išplaunamas, išdžiovinamas. Ant nedidelio lapelio popieriaus užrašoma žinutė (palinkėjimas, sentencija, citata) ir stipriai susukus pro skylutę įkišama į kiaušinio lukšto vidų. Žinutę iškrapštyti pavyks tik sudaužius margutį.zinute-margutyje

Permatomi margučiai

Jei nori papuošti namus dideliu kiekiu margučiu, tikrai nepavyks pasidaryti itin daug tuščiavidurių kiaušinių. Tačiau gali juos suvynioti. Tereikia krakmolo košės, standžių vilnonių siūlų ir kiaušinio formos iš baliono. Krakmole išmirkytus siūlus reikia apvynioti ant baliono, leisti jiems išdžiūti (mažiausiai per naktį) ir tuomet susprogdinti balioną. Maži spalvotų siūlų kiaušinukai bus puiki Velykų dekoracija.

permatomi margučiai

nav