pompom
Patarimai

Kaip vestuvių dekoracijos kuria šventinę nuotaiką

Ruošiantis savo vestuvėms pirmiausia ieškoma idėjų internete. Smagu, kad pastarojo pagalba, atstumai tarp skirtingų pasaulio šalių sumažėjo. Atsivertę mėgstamą tinklaraštį galite stebėti foto reportažus iš Italijos, Australijos, Japonijos ar Meksikos. Vestuvinių dekoracijų gausa ir įvairovė atima žadą ir tuomet į darbą įsijungia fantazija, bandydama sujungti visas matytas gražias idėjas į vieną visumą. Tai nėra lengvas darbas, todėl šie patarimai Jums turėtų padėti.

Pom Poms dekoracijos  – tai spalvingi ir purūs popieriaus kamuoliai. Nuostabi vestuvių dekoracija, kuri tinka užpildyti dideles ir ne itin gražias erdves. Galite kabinti juos palubėse, puošti saldų stalą, dekoruoti foto sieną. Pasirinkite skirtingų dydžių Pom Poms dekoracijas, taip sukursite itin žaismingą vestuvių puošybą.

 

Girliandos – tai gali būti šviečiančios lemputės, stilingos medžiaginės ar popierinės vėliavėlės. Vestuvėms tinka viskas, tik svarbu teisingai pritaikyti prie šventės vietos ir vestuvių temos.  Galite net užrašyti savo inicialus, ar frazes: laimingai susituokę, meilė yra saldi.gelesGėlės – kaip gi be gėlių vestuvėse. Puoškite jomis ceremonijos vietą, vestuvinius stalus, mašinas ir net save. Galite naudoti profesionalaus floristo rankomis sukurtas kompozicijas arba palaidas, gražiose vazose, sumerktas gėles. Svarbiausia išsirinkti kokybiškas gėles.

žvakės

Žvakės – sukuria jaukumo ir prabangos įspūdį. Gražiausiai atrodys jei bus suderintos spalvomis su gėlių kompozicijomis. Patarčiau naudoti daug žvakių, nes tik jų gausumas sudaro įspūdingą vaizdą. Galite naudoti plaukiojančias arba skirtingų formų žvakes. Pasirinkimo įvairovė gausi, tad priderinkite žvakides ir jaukiai apšvieskite savo vestuvių šventę.

Pabaigai norėčiau pridurti, kad geriausia pasirinkti vos kelių dekoracijų mišinį ir juo puošti savo šventę. Jūsų vestuvės niekada neatrodys gražiai jei prikrausite daug skirtingų detalių, kurios neturi bendros, jas jungiančios, minties.  Norint, kad nesusisuktų galva nuo pasirinkimo gausos, būtina kreiptis į profesionalus. Tik būkite atidūs. Pasivadinti dekoratoriais šiomis dienomis yra linkę daugelis. Prašykite parodyti savo darbų pavyzdžių, išgirskite jau buvusių klientų atsiliepimus ir tik tada nuspręskite ar galite patikėti savo vestuvių puošybą. Išsirinkus profesionalią dekoratorių ir floristų komandą Jums teliks tik grožėtis savo švente.

Ir pabaigai, kaip pasigaminti pompom dekoracijas iš siūlų: