Patarimai,  Vestuvės

Ką jauniesiems dovanoti vestuvių proga?

vestuves (1)Šiandien jauniesiems didžiąją jų dieną populiariausia dovanoti pinigų vokelius. Tačiau ši dovana dovanojantiesiems ne visuomet priimtina, ypač kai nenorima, kad jaunieji tiksliai žinotų dovanos vertę ar kai dovana yra labiau simbolinė. Taigi ką galima padovanoti? Kokios vestuvines dovanos yra populiarios ir pasiteisinančios?

Dažnai apie dovanas parašoma kvietimuose

Jei jau esate pakvieti į vestuves, tikėtina, kad puikiai pažįstate būsimus jaunavedžius. Tad tik jūs žinote, kokios vestuvinės dovanos jiems gali būti prie širdies, o kokios – ne. Vieniems – praktiškiems – pati geriausia dovana yra pinigai vokelyje, o kiti tokią dovaną gavę tiesiog įsižeistų ir pasijustų neįvertinti. Tad pagalvokite. O gal apie dovaną parašyta tiesiog kvietime ir viskas, ką jums reikės padaryti – tai pasirūpinti originaliu pinigų įpakavimu?

Įsimintinos dovanos

Jei jaunieji yra sentimentalūs ir jausmingi ir jei materialių dovanų nemėgsta, dovanokite jiems kažką gražaus ar įsimintino – skulptūrą ar paveikslą naujiems namams, pačių pagamintą koliažą, rankų darbo graviruotą nuotraukų albumą, gražius rėmelius nuotraukoms ir panašiai. Svarbiausia, kad dovana neatrodytų primityviai, kad tai nebūtų kičas ir kad būtų matyta, kad, ją ruošiant, įdėta daug širdies ir rankų darbo. Tiesa, galimas ir toks variantas – dovanoti pinigų, o prie jų pridėti kokią nors gražią smulkmeną. Jei visos vestuvinės dovanos būtų tik pinigai, taip pat būtų kiek nuobodoka, tad mažų mažiausia turite pasirūpinti gražiu vestuviniu atviruku bei gražiu tekstu jo viduje.

Įvairūs pakvietimai, bilietai ir dovanų čekiai

Vestuvės – įtemptas metas, tad jei jaunieji po jų ir vyks medaus mėnesio, vis tiek labai džiaugsis gavę kuponą su nakvyne viešbutyje ar SPA procedūromis. Jei jaunieji – tikri ekstremalai, jiems galite drąsiai dovanoti dovanas su iššūkiais, pavyzdžiui, šuolį parašiutu, pasivažinėjimą bolidu ar kartingu, skrydį parasparniu, nardymą Lietuvos ežeruose, netradicines vakarienes ir taip toliau. Tokios vestuvinės dovanos bus įsimintinos, nes, kaip žinia, pinigėliai dažnai išleidžiami ir net neprisimenama, kur. Jei jaunieji mėgsta lankytis įvairiuose renginiuose, juos tikrai pradžiugins kvietimai į teatrą ar mėgstamo atlikėjo koncertą.