Patarimai

Stalo dekoravimo idėjos Velykų šventei

Velykos pati nuostabiausia pavasario šventė, kuriai netrūksta spalvų, emocijų ir skanių patiekalų ant stalo. Būtent prie šventinio Velykų stalo susirenka visa šeima, todėl ypatingai svarbu toje erdvėje sukurti išskirtinę šventės nuotaiką. Tą padeda padaryti šventinis stalo dekoravimas.

Yra daugybė būdų dekoruoti stalą Velykų šventei, tačiau mes pasidalinsime įdomiausiais variantais, kurie tikime įkvėps šiemet atrasti naujus ir įdomius sprendimus.

Daugiau idėjų Velykų šventei straipsniuose „100+ idėjų Velykų šventės dekoracijoms

Naudok išpūstus kiaušinius

Per Velykas norisi namus „paskandinti” margučiuose. Tačiau visi suvokia, jog tai itin didelė investicija, tuo labiau, jog daugelis margučių po Velykų tikrai nepateks į skrandį, greičiausiai tiesiog baigs dienas šiukšlių dėžėje. Tačiau galima puikiausiai dekoruoti šventės vietą išpūstais kiaušiniais. Tiesiog likusį laiką iki Velykų kas kart naudojant kiaušinius maisto gaminimui, reikia skirti kelias papildomas minutes ir išpūsti kiaušinį. Likęs idealus kiaušinio lukštas puikiausiai pasitarnaus dekoracijoms.

Neišmesk kiaušinių lukštų

Net jei kiaušinio išpūtimas atrodo sudėtinga misija, vis tiek yra būdų panaudoti lukštą. Tereikia jį skelti ne per pus, o nuskelti tik viršūnėlę. Tuomet kiaušinio lukštą galima panaudoti kaip „vazelę“ įvairiems augalams ir gėlėms.

Užsiaugink Velykinės žolytės

Žaluma, natūralūs augalai yra gražiausia pavasario šventės puošmena. Taigi užsiauginti Velykinės žolytės ir ja dekoruoti šventinį stalą yra išties puiki idėja. Žinoma, tuo reikėtų pasirūpinti jau kiek anksčiau, kad žolė spėtų užaugti. Augink ją įvairiuose indeliuose, puodukuose, vazose ar net kiaušinio lukšte. Iš karto sugalvok kaip puoši stalą, kad nereikėtų persodinti žolytės į kitą indą.

Rinkis ryškias spalvas

Velykų stalo dekoravime turėtų vyrauti šviesios, ryškios pavasario spalvos – žolės žaluma, narcizų geltonumas, tulpių raudonis. Taigi tokias spalvas reikėtų rinktis ir šventiniam stalui.

Gražios šventės!

Sąnariams