Patarimai

Gimtadienio sveikinimai ir vakarėlis: 5 auksinės taisyklės

Jums artimas žmogus teigia net nenutuokiantis, kaip reikės surengti savo gimtadienį ir kokiu būdu būtų galima pralinksminti ir užimti savo svečius? Tačiau, kodėl gi turėtų būti būtent taip? Kodėl šį kartą savo artimam žmogui gimtadienio negalėtumėte surengti jūs? Juk vakaruose tai yra įprasta praktika. Be to, tai pradžiugintų patį jubiliatą ir leistų jam bent vieną dieną per metus atsikvėpti, pamirštant apie bet kokius rūpesčius, galvos sukimą ir įtampą. Taigi, jei ši mintis jums patinka, nuraminkite būsimą jubiliatą ir gimtadienio šventę suorganizuokite patys. Tam galite pasitelkti ir kitus draugus, kurie su dideliu atsidavimu ir džiaugsmu prisidės prie įvairių organizacinių darbų įgyvendinimo. Tuomet gimtadienio sveikinimai ir visas gimtadienio vakarėlis taps nepamirštamu ir keliančiu tik pačias geriausias emocijas.

  • Nebijokite išsiskirti ir padaryti tai, kas kitiems atimtų žadą! Gana būti primityviais ir nuspėjamais. Darykite tai, kas verčia iš koto. Elkitės taip, kaip iš jūsų nesitikima. Surenkite tokį gimtadienio vakarėlį, kuris leistų atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena šios šventės akimirka. Pagaliau – būkite savimi ir neribokite savo sprendimų. Tuomet tiek jubiliatas, tiek ir gimtadienyje dalyvausiantys svečiai bus priblokšti ir nuoširdžiai nustebinti.
  • Eksperimentuokite su maistu! Išbandykite įvairių šalių virtuves. Jums tikrai nebūtina rinktis tik tradicinius mūsų tautiečiams seniai pažįstamus valgius, tokius kaip balta mišrainė, silkutės ir kt. Surenkite tokį gimtadienio vakarėlį, kuriame būtų tiek užkandžių, tiek ir karštų patiekalų – o kiekvienas jų būtų „atkeliavęs“ iš skirtingų pasaulio kampelių. Tiek didelių reikalavimų maistui nekeliantys svečiai, tiek ir tikri gurmanai liks sužavėti.
  • Pasirūpinkite užburiančia muzikine atmosfera! Kad ir kokia bebūtų pagrindinė gimtadienio auditorija, kiekvienai šventei reikia muzikos. Galite sakyti, ką norite, tačiau be muzikinės atmosferos negali būti jokio smagaus ir atpalaiduojančio vakarėlio, todėl nesibaiminkite pasamdyti profesionalaus didžėjo ar visiems gerai žinomų dainininkų.
  • Sukurkite gimtadienio programą, atitinkančią išskirtinę tematiką! Kiekvienam šiuolaikiniam gimtadieniui reikia ir išskirtinės temos. Atsižvelgdami į ją turėtumėte sukurti nusėdėti vienoje vietoje neleidžiančią gimtadienio programą. Tuomet visi gimtadienio šventėje dalyvaujantys svečiai bus užimti, bendraujantys ir linksmi.
  • Gimtadienio sveikinimai privalo būti nuoširdūs ir keliantys šypseną! Jūs tikrai neturite būti labai rimti ir santūrūs. Gimtadienis yra tam, kad ŠVĘSTUMĖTE, LINKSMINTUMĖTĖS ir DŽIAUGTUMĖTĖS, todėl pasirūpinkite, kad gimtadienio sveikinimai būtų kuo šiltesni ir smagesni.