Patarimai

Dovana vestuvėms: originalios alternatyvos pabodusiems pinigų vokeliams

Gavus kvietimą į vestuves, nebereikia sukti galvos dėl dovanos: užtenka nuspręsti, kokią sumą dėsite į vokelį. Vokelį? Ar tikrai norite, jog nuoširdūs sveikinimai atgultų krūvoje kartu su kitomis „klonuotomis“ pinigų pakuotėmis, o jaunavedžiai, „išlukštenę“ vokelį, net nesusimąstytų, jog dovana yra būtent nuo jūsų?  Siūlome keletą būdų, kaip originaliai pateikti pinigus jaunųjų pasveikinimui. Taip parodysite savo išskirtinį dėmesį, o jūsų dovana bus prisiminta su šypsena per kiekvienas vestuvių metines. Ir dovanos įpakavimas, tikėtina, taps svarbesnis nei jos materialinė vertė.

Brangus albumas.

Jaunavedžių, gavusių dovanų nuotraukų albumą, reakciją prognozuoti sunku. Galbūt jaunikis paspaustų ranką dėl vykusio pokšto, o nuotaikai tai būtų paskutinis lašas jos kantrybės taurėje po visų pasirengimo vestuvėms kančių…Tačiau atvertus albumą, kuriame vietoje nuotraukų įdėtos pinigų kupiūros (po kiekviena jų galima parašyti simbolinį palinkėjimą ar pasirinktą citatą), situacija tiktai pasitaisytų!

Pirma plyta būsimam namui.

Padėkite jaunikiui nudirbti vieną iš privalomų santuokinių darbų – pastatyti namą. Į korėtos plytos tarpelius prikaišiokite pinigų: padovanosite pirmą plytą būsimam būstui bei padengsite dalį statybų išlaidų.

Auksas.

Sveikindami jaunavedžius, priminkite, jog patikimiausia investicija – auksas ir padovanokite kalną…aukso luitų. Jei finansinė padėtis tokių išlaidų neleidžia, teks šiek tiek improvizuoti. Degtukų dėžutę, į kurią prieš tai įdėkite po kupiūrą, supakuokite auksiniu popieriumi. Aukso luitus galite dovanoti supylę į pasirinktą indą ar krauti vienas ant kito į piramidę ir supakuoti permatomu popieriumi.

Aukso kiaušiniai.

Apie aukso vištą pasvajojame visi: gal užteks tiks jos paliktų aukso kiaušinių? Kiaušinyje atsargiai padarykite dvi skyles: smailiajame galą vieną, pro kurią išpūsite nereikalingą turinį, bukajame – didesnę, pro kurią, kaip turbūt supratote, į kiaušinį dėsite susuktus pinigus. Kiaušinius, prieš tai kruopščiai išplovę jų vidų, nupurkškite aukso spalvos dažais. Patys drąsiausi aukso kiaušinius gali dovanoti paprastame lizde, o, pageidaujantiems didesnės estetikos, siūloma įsigyti dailią dėžutę ir jos vidų iškloti dekoratyviniais šiaudais.

Aukso puodas.

Gyvenimo pradžiai padovanokite jaunavedžiams nei daug, nei mažai – aukso puodą! Įsigykite aukso spalvos puodynę ar taupyklę, kurią pripildykite euro monetų centų. Tai – gera motyvacija pradėti taupyti (išsikeisti monetų į kupiūras, kurias tuoj pat išleistų, kurį laiką tikriausiai neprisiruoš).

„Šalti“ pinigai.

Pinigai (aišku, prieš tai sandariai supakuoti), įšaldyti ledo luito viduryje – viena šmaikščiausių dovanų idėjų. Beje, turinti iš tiesų gilią prasmę: viskas ranka pasiekiama, tereikia šiokių tokių pastangų.

Valiuta. 

Visi dovanoja eurus, o jūs pabūkite išskirtiniai: norimą sumą eurais nuneškite į banką ir iškeiskite į kitą valiutą. Kuo egzotiškenė (rupija, jenos ir panašiai) ir kuo daugiau kupiūrų, tuo geriau.

Malkos Vilnius