Patarimai

„Ar tekėsi už manęs?“ – klausimas, kurio su nekantrumu laukia kiekviena moteris

Ar jau visu kūnu ir visa siela jaučiate, kaip pamažu artėja didžioji diena, kuomet žengsite prie altoriaus? Turbūt manote, kad jūsų širdis tuoj iššoks iš krūtinės? Mintyse įsivaizduojate, kaip jis priklaupia, ištiesia jums sužadėtuvių žiedą ir užduoda tą lemtingąjį ir ilgai lauktą klausimą – „ar tekėsi už manęs?“.

Tokią akimirką svarbu yra viskas: vieta, muzika, atmosfera, jo požiūris ir nusiteikimas. Tačiau pati svarbiausia ir labiausiai į akis krintanti detalė tokią akimirką būna sužadėtuvių žiedas. Šis iš pirmo žvilgsnio labai smulkutis papuošalas turi didžiulę reikšmę. Todėl spėjame, kad jums būtų įdomu sužinoti keletą įdomių faktų apie sužadėtuvių žiedus.

Sužadėtuvių žiedų istorija

Kai kurie sako, kad sužadėtuvių žiedų ištakos yra labai senos. Istoriniai šaltiniai rodo, kad tradicija dovanoti sužadėtuvių žiedus prasidėjo dar senovės Egipte. Egiptiečiai tikėjo, kad kairės rankos bevardyje piršte yra vena, kuri tiesiogiai susieta su širdimi.

Ankstyviausias įrodymas apie sužadėtuvių žiedus yra iš 15 a., kuomet Šventosios Romos imperijos imperatorius Maksimilijonas I paprašė Burgundijos kunigaikštytės Marijos rankos, padovanodamas jai auksinį žiedą su deimantu, tokiu būdu išreiškiant savo meilę ir atsidavimą.

Brangiausias pasaulyje žiedas su deimantu

Ar žinojote, kiek kainavo pats brangiausias žiedas? Pats brangiausias pasaulyje žiedas yra „Mėlynojo deimanto žiedas“, kuris 2013 m. buvo parduotas už 9,49 mln. USD.

Populiariausias mėnuo sužadėtuvėms

Turbūt pagalvojote apie Valentino dieną? Na, tokiu atveju jūs visai arti. Tiesa ta, kad populiariausias metų mėnuo sužadėtuvėms yra gruodis. Ir tai yra logiška – laikotarpis tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų yra magiškas, kupinas labai gražių akimirkų, lydimų labai jaukios ir šiltos atmosferos. Tai laikas, kuomet žmonės yra linkę labiau atsiverti ir į daugelį juos supančių dalykų pažvelgti visiškai kitomis akimis. Todėl sužadėtuvių žiedai šiuo laikotarpiu visame pasaulyje įprastai taip pat yra perkami kur kas dažniau.

Kaip žmonės dėvi vestuvinius žiedus

Kai kurie žmonės mano, kad vestuviniai žiedai visame pasaulyje yra dėvimi taip pat. Tačiau tai nėra tiesa. JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos ar Prancūzijos gyventojai vestuvinį žiedą dėvi ant kairės rankos bevardžio piršto. Tuo tarpu Rusijos, Indijos, Lietuvos ar kai kurių kitų šalių gyventojai vestuvinį žiedą dėvi ant dešinės rankos bevardžio piršto.

Sėkmės procentas

Remiantis gerai žinomos tarptautinės vestuvių planuotojų kompanijos duomenis, mažiau nei pusei moterų, kurioms buvo pasipiršta, patiko joms įteiktas sužadėtuvių žiedas. Ir tai yra labai liūdnos naujienos. Tai reiškia, kad vyrai turėtų pasistengti daug labiau ir geriau pažinti savo mylimąsias, atsižvelgdami į jų skonį ir norus.