Patarimai

8 patarimai, kurie padės išrinkti tobulas dovanas

Daugeliui iš mūsų Kalėdos yra pats nuostabiausias laikas metuose, tačiau šis laikotarpis taip pat gali tapti ir tikru galvos skausmu – ir būtent dėl dovanų paieškos. Be to, Kalėdų šventė anaiptol nėra vienintelis laikas metuose, kai mums tenka galvoti apie dovanų paieškas. Todėl su dideliu galvos skausmu, papildoma įtampa ir nemenkomis laiko sąnaudomis susiduriame ne vieną kartą. Taigi, jei norime, kad šventes ir kitas svarbias progas pasitikti mums būtų maloniau, turėtume pasikliauti keliais praktiškais https://geliupasaulis.lt/ pateikiamais patarimais.

  1. Dovanos įteikimą paverskite tikra švente. Vietoje to, kad savo išrinktą dovaną paprasčiausiai įdėtumėte į dovanų maišelį ir įteiktumėte žmogui, kurį sveikinate, visą šį procesą paverskite tikra švente ir nepamirštama patirtimi. Galite pasirinkti originalias skirtingų formų dovanų dėžutes https://geliupasaulis.lt/lt/dovanu-dezutes/, kurias įpakuotumėte į gražų ir konkrečios šventės tematiką atitinkantį dovanų popierių bei aprištumėte jas didžiuliu ir ryškiu kaspinu. Tuomet dovanas galite paslėpti ir išsiųsti būsimos dovanos gavėją į smagią dovanų medžioklę. Tuo tarpu, jei nusprendėte dovanoti dovanų kuponą, šiuo metu jos/jo skaitomoje knygoje paslėpkite „slaptą žinutę“, kuri nusiųstų prie dovanų kupono. Taip pat galite išrinktą dovaną įdėti į didžiulį pliušinį meškiną! Ir niekuomet nepamirškite, kad dovanų išpakavimas yra labai smagi patirtis, todėl jei turite numatę ne vieną dovaną, būtinai kiekvieną jų supakuokite.
  2. Padovanokite patirtį. Ji arba jis nuolatos klausosi savo mėgstamiausio dainininko dainų? Neužilgo nusimato šio dainininko koncertas? Nupirkite bilietus ir pridėkite juos prie dovanos. O galbūt būsimas dovanos gavėjas labai mėgsta gurmaniškus patiekalus? Tuomet galite rezervuoti staliukus prabangiame aukštos klasės gurmė patiekalus siūlančiame restorane. Jei dovana bus kompleksinė – pasižymės tiek fiziniu, tiek ir emociniu elementu, ji bus nepamirštama ir vertinama.
  3. Sudarykite dalykų, kuriuos jis/ji mėgsta, sąrašą. Toks sąrašas padės jums lengviau suprasti, kokiam žmogui iš tikrųjų jūs renkate dovaną. Jei žinosite žmogaus asmenybę, charakterį, būdą ir pomėgius, galėsite paprasčiau sugalvoti daugybę originalių idėjų. Tai darant pasistenkite ant balto popieriaus lapo surašyti visas jums į galvą šaunančias mintis. Galiausiai jums reikės atrūšiuoti savo idėjas ir nuspręsti, kurios iš jų galėtų būti tinkamiausios. Suasmenintos dovanos visuomet yra tai, kas padeda dovanos gavėjui suprasti, jog apie jį iš tikrųjų buvo pagalvota.
  4. Pažvelkite į praeitį. Žmonės įprastai yra sentimentalūs, todėl galite pažvelgti ir į žmogaus, kuriam planuojate įteikti dovaną, praeitį. Tai gali būti neseniai jo gyvenime įvykęs svarbus įvykis, jo vaikystės prisiminimai ar kt. Sentimentalios dovanos pasižymi didžiule emocine verte, kurią neabejotinai tinkamai įvertina kiekvienas dovanos gavėjas.
  5. Paklauskite savęs, ko jam/jai gali reikėti. Suprantama, kad jei jūs šį klausimą jau buvote uždavę (ne sau), turbūt išgirdote jau seniai tradiciniu tapusį atsakymą – „man nieko nereikia“. Tačiau tai nėra atsakymas. Jūs turite galvoti plačiau. Pavyzdžiui, ko gali reikėti labai užimtam verslo savininkui? Tikriausiai – laiko. Rinkoje yra daugybė produktų, kurie gali palengvinti mūsų gyvenimą, sutaupant mums daugiau laiko. Visuomet turėtumėte galvoti plačiau, neįspraudžiant savęs į labai griežtus rėmus.
  6. Šiek tiek „pašnipinėkite“. Jei visų anksčiau paminėtų patarimų jums nepakanka, galite „pašnipinėti“. Nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų turi mėgstamų ar norimų daiktų sąrašus įvairiose el. prekybos platformose, tokiose kaip „Amazon“. Jei jūs dovanos ieškote savo antrajai pusei, turėtumėte nesunkiai atrasti tokią informaciją. Galite net neabejoti, kad jūsų antroji pusė liks labai maloniai nustebinta, kai gaus būtent tai, apie ką svajojo.
  7. Dovanoje palikite dalelę savęs. Dovana turėtų būti ne tik suasmeninta (skirta konkrečiam žmogui), tačiau taip pat joje turėtų būti palikta dalelė jūsų. Pavyzdžiui, galite nutapyti paveikslą, parašyti eilėraštį, numegzti šaliką ar kt.
  8. Priverskite juoktis. Kaip jau supratote, dovana gali būti „kompleksiška“ – sudaryta iš daugybės skirtingų elementų, iš kurių bent vienas privalo priversti nusijuokti. Pavyzdžiui, žinote žmogų, kuris dievina bulves? Padovanokite jam 50 kg bulvių. Renkate dovaną žmogui, kuris iš pirmo žvilgsnio turi „viską“ ir jam „nieko netrūksta“? Padovanokite 1 000 000 Zimbabvės valiutos. Yra daugybė priemonių, kurių pagalba galima ne tik nustebinti, tačiau ir priversti nuoširdžiai nusijuokti.