Naujienos

BENE produkcija- modernaus dizaino sprendimas

Atsakomybė prieš žmones, prieš gamtą ir prieš visus klientus, kompanijos BENE produkciją nuolat stumia į aukštesnį lygį. Biuro bei dokumentų spintų gamyba nėra išimtis, kadangi austrų kompanija BENE apjungia modernius dizaino sprendimus ir ilgametę patirtį, kad jų gaminamos spintos būtų patogios, gražios ir praktiškos.

Nors renkant biuro baldus reikėtų turėti gana aiškią viziją, kaip įsivaizduojate biurą po įrengimo – Admodum mielai patars šiais klausimais. Pasitaiko ir taip, kad vien spintos nepakanka. Toks baldas, būdamas vienišas neretai ir neatrodo estetiškai. Tokiu atveju galime pasiūlyti įkomponuoti tiek išvaizda, tiek spalvine gama ir stiliumi tarpusavyje puikiai derančių mažesnių ir mobilių biuro spintelių.

Kiekvienas BENE produktas – kuriamas talentingų ir nekasdieniškai mąstančių dizainerių. Pasižiūrėkite ir įvertinkite patys! Dizainas dirba techniniams sprendimams, todėl bet kuri biuro spinta arba biuro spintelė atrodo moderniai ir yra labai talpi bei tvirta. Čia lengvai tilps dokumentai ar archyvas bei bet kokie kiti biure esantys daiktai.

Spintos gali atlikti daugiau nei vietos ir talpaus baldo funkciją, tačiau ir padeda geriau įrengti patalpą, subalansuoti akustiką, tinka ir kaip dekoratyvinis objektas. Bet koks Admodum kataloge esantis spintelės arba spintos variantas atspindi tai, kaip turi atrodyti bei būti sukomplektuotas baldas biurui. Kokybiški vyriai ir sujungimai, ilgaamžiai stalčių bėgeliai bei uždarymo-atidarymo technologijos leidžia dureles ar stalčius atidarinėti patogiai.

Galime pasiūlyti tiek standartizuotų, tiek labai individualių sprendimų biuro baldų kategorijoje. Visi produktai pasižymi moderniu, bet santūriu – visur tinkančiu dizainu. Juos į savo erdves įkomponuoti gali tiek ilgametes vertybes puoselėjanti finansų ar draudimo bendrovė, tiek modernus IT biuras ar kūrybinė agentūra. Nesvarbu kokioje srityje dirbate – patogus ir talpus dokumentų bei įvairių darbui ar pietų pertraukai reikalingų daiktų laikymas yra labai svarbus. Tad nedvejokite ir rinkitės BENE spintas iš Admodum.