Patarimai

Neribotos LED panelių galimybės

Kai labai norisi šviesos bei jaukumo, pasidarome jautresni ir labiau reaguojame į dirbtinį apšvietimą. Todėl daugelis interjero dizainerių ieško įvairiausių sprendimų, kaip padaryti taip, kad patalpos apšvietimas būtų malonus, neerzintų ir nevargintų mūsų akių. Šią problemą galima išspręsti kūrybiškai savo interjere panaudojant LED apšvietimo paneles. Kodėl verta jas rinktis? Visų pirma dėl keleto svarbių ir praktiškų dalykų: 1) jos ekonomiškos, lengvai montuojamos ir nebrangios; 2) sunaudoja gerokai mažiau elektros energijos, nei įprastos elektros lemputės (šviesos diodai LED apšvietimo panelėse tarnauja nuo 30 iki 50 tūkstančių valandų ir nesukelia jokių pašalinių garsų); 3) lengvai pritaikomos ir priderinamos prie įvairiausių patalpų interjero; 4) yra „saugios“ ir nekenksmingos aplinkai.

Šiuolaikinės modernios technologijos yra labai pažengusios LED apšvietimo gamybos srityje. LED apšvietimo panelės yra labai plonos ir elegantiškos, todėl jų panaudojimas neapkrauna erdvės, kaip tik ją padeda optiškai išplėsti ir šviesos pagalba sukurti norimą nuotaiką ar jaukią atmosferą. Jos šviečia tolygiai, nedirgina regėjimo ir nervų sistemos, garantuoja ne tik kokybišką apšvietimą, bet ir gerą savijautą.

Dažnai LED apšvietimo panelės yra naudojamas parduotuvių vitrinų apšvietimo sprendimams, įvairioms parodų ekspozicijoms. Kur reikalinga šviesa, siekiant atkreipti potencialių klientų dėmesį, priverčiant juos stabtelėti ir pasigrožėti vitrinomis ar prekėmis.

Galima rinktis įvairaus ryškumo ir spalvos LED apšvietimo paneles. Jie norite savo patalpai suteikti daugiau jaukumo ir šilumos, tada rekomenduojama rinktis gelsvą apšvietimą, jei norite dienos šviesos apšvietimo, tada reiktų rinktis baltą spalvą. Jums tereikia pateikti savo idėją, o kvalifikuoti specialistai suras geriausią LED apšvietimo sprendimą.

Išsirinkti tinkamiausią spalvą ir apšvietimo galingumą jums padės elektra.lt profesionalūs LED apšvietimo ekspertai. Jie ne tik patars, bet ir padės įgyvendinti jūsų apšvietimo dizaino viziją.