Naujienos

Kaip atrodo stabilios įmonės finansai?

Įmonės auditas yra gana paklausi paslauga tarp didesnių kompanijų. Jų vadovai geriau supranta audito teikiamą naudą. Juk nuo kokybiškos analizės priklauso ir įmonės ateitis. Kiekviena kompanija, kuri nori potencialiai augti, turi atlikti namų darbus. Būtina analizuoti savo veiklą ir geriau suprasti ko reikia klientams. Tik atliekant tokį darbą galima išsiaiškinti kaip viskas iš tiesų vyksta ir ko reikia, kad pasiektumėte itin aukštus rezultatus.

Taigi, kiek kainuoja įmonės auditas?

Auditas tai tokia paslauga, kurios kainos labai priklauso nuo pačio užsakovo. Jeigu tokią paslaugą užsako maža įmonė, tai logiška, kad auditas tokiai įmonei kainuos gana nedaug. Tačiau jeigu audito paslaugą užsisako didžiulė kompanija, tuomet kaina gali siekti keliasdešimt ar kelis šimtus tūkstančių eurų.  Pagrindas, perkant tokias paslaugas susirasti savo srities specialistus, kurie gerai supranta ką daro. Taigi, jeigu užsisakysite audito paslauga, tai didelė tikimybė, kad ateityje jūsų finansai stabilizuosis.

Kaip galima užsisakyti tokias paslaugas?

Vienas paprasčiausių būdų, tai tiesiog pasiskambinti į kompaniją ir pasiteirauti ar ji teikia tokias paslaugas. Aišku, jeigu norite gauti kuo geresnę paslaugos kainą, tuomet rekomenduojame išsiųsti užklausas dėl tokios paslaugos teikimo. Nepatingėkite ir surinkite kuo daugiau elektroninių paštų kompanijų, kurios skelbiasi, kad teikia tokias paslaugas. Kuomet tai atliksite parašykite išsamų užklausos tekstą ir išsiųskite jį. Nepraeis nei gera valanda, kuomet gausite pirmuosius atsakymus. Taip jūs galėsite objektyviai įvertinti kokios kompanijos teikiamos paslaugos yra pigiausios, o kainos geriausios.

Kaip nelikti apgautam?

Ko gero tai vienas iš aktualiausių klausimų. Tokių paslaugų teikime daug įmonių, kurios neturi patirties audito paslaugų teikime, tačiau skelbiasi, kad profesionaliai atlieka paslaugas. Kaip apsisaugoti nuo tokių “specialistų”? Geriausias būdas, tai prieš užsisakant paslaugas, kilus įtarimui patikrinti įmonės informaciją internete. Jeigu įmonė jau ne pirmą dieną dirba, tačiau negali suteikti kokybiškų paslaugų, tuomet suprantama, kad internete tikrai rasime atsiliepimų. Dažniausiai toks spėjimas pasitvirtina ir jau įmonių kataloguose galima rasti daug informacijos apie įmonės teikiamas paslaugas. Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet tikri atsiliepimai slepiasi įvairiuose forumuose, todėl nepatingėkite paieškoti, juk taip sutaupysite savo pinigų.