Naujienos

Nuosavo namo šildymas oras vanduo sistema

Jeigu turite nuosavą namą, tuomet tikriausiai esate girdėję apie jo šildymą naudojant šilumos siurblius. Tai gana pažangi technologija, leidžianti tolygiai šildyti visą namą, palaikyti reikiamą temperatūra, o kas svarbiausia tokia šildymo sistema nereikalauja daug priežiūros. Kiek tai gali kainuoti? Šildymas oras vanduo sistema gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų. Brangiausias etapas, tai visos įrangos pirkimas ir montavimas. Rinkoje nesunkiai rasite daug kompanijų, kurios profesionaliai parduoda ir montuoja tokius įrenginius. Svarbu suprasti, kad tokie produktai yra tikrai ne pigūs, tačiau viskas atsiperka ilgalaikėje perspektyvoje. Šildymo sistemos įrengimas apskritai nėra pigus malonus. Nelabai svarbu ar pirksite kieto kuro katilą ar šildysitės dujomis. Viskas kainuoja. Tačiau specialistų patirtis rodo, kad būtent šilumos siurbliai kainuoja santykiniai nedaug. Ką tai reiškia? Imamas dešimties metų laikotarpis ir visos investicijos, bei mėnesinės išlaidos supliusuojamos ir padalinamos iš mėnesių skaičiaus. Taip gaunamos būsimos išlaidos. Tokį patį veiksmą atlikus su kitų šildymo sistemų samata galima pastebėti, kad skaičiai ženkliai skiriasi. Šildymas šilumos siurbliais ne tik yra pigus, tačiau ir reikalaujantis mažai priežiūros.

Nusprendėte pirkti šilumos siurblį, nuo ko pradėti.

Rekomenduojame pradėti nuo biudžeto planavimo. Prieš pradedant įrenginių paieškas, reikėtų tiksliai žinoti, kiek galite išleisti visiems darbams. Kuomet nustatysite biudžetą, tuomet galite važiuoti į specializuotus prekybos centrus ar specializuotas tokių prekių parduotuves. Čia pirmiausia susipažinsite su produkcija ir galėsite pasikonsultuoti su specialistais. Priklausomai nuo jūsų namo dydžio pardavėjai rekomenduos vienus arba kitus šilumos siurblius. Svarbu, kad nepirktumėte pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje. Geriausia, kuomet aplankote bent penkis pardavėjus. Tuomet aiškiai suprantate, kuris iš pardavėjų yra profesionaliausias ir gali pasiūlyti tai ko jums reikia.

Eksperto patarimai klientams

Kiekvienoje srityje yra pardavimo asai, kurie geriau už kitus išmano visus smulkius niuansus. Tokie specialistai iš tiesų gali profesionaliai patarti, kodėl reikėtų rinktis vieną ar kitą produktą. Juk labai svarbu, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio aptarnavimą ir liktų visuomet patenkintas. Ką daryti tiems, kurie nori pigiai nusipirkti brangų produktą? Rekomenduojame sekti įmonių naujienas. Daugelis kompanijų reguliariai skelbia akcijas, kurių metu turite galimybę įsigyti kokybiškus produktus už žemas kainas. Tik nepamirškite, kad pirkdami šilumos siurblį kartu turėtumėte užsisakyti ir montavimo paslaugas. Toks įrenginys kainuoja gana daug, todėl jau ne kartą minėjome, kaip svarbu, kad jis būtų tinkamai sumontuotas.