Naujienos

Greita ir patogi kelionė į Vokietiją

Dirbate užsienyje? O gal studijuojate? Tiek vienu ar kitu atveju jums bus naudinga sužinoti apie keliones į Vokietiją. Natūralu, kad ne vienas klientas klausia, kaip galima nuvykti į šią šalį. Būdų yra įvairių. Viename iš straipsnių jau minėjome, kad galite skristi lėktuvu. Galite važiuoti tradiciniais autobusais. Arba galite pasinaudoti lanksčiu keleivių pervežimu mikroautobusais. Tokių kompanijų, kurios gabena tiek keleivius, tiek siuntas būtent mikroautobusais yra ne viena. Kadangi rinkoje yra didelė paklausa, tai natūralu, kad bus ir pasiūla. Greita ir patogi kelionė dažniausiai turi ir labai svarbų pliusą. Ji nebrangiai kainuoja. Nuvykti iš Vilniaus į Vokietiją jums kainuos vos septyniasdešimt eurų. Svarbu paminėti tai, kad jus paims ir pristatys į jūsų nurodytą adresą. Taip sutaupysite galimas papildomas išlaidas įvairioms kelionėms. Kada keliauja transportas? Daugelis naujų klientų kažkodėl galvoja, kad mikroautobusai keliauja kartą per savaitę, tačiau rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri reguliariai važiuoja kiekvieną arba kas antrą dieną. Tokių kompanijų tikrai yra, tik reikia susirasti. Kur galima rasti keleivius pervežančias kompanijas? Viena populiariausių platformų, tai “Facebook” socialinis tinklas. Tokios įmonės turi savo socialinių tinklų puslapius, kuriuose skelbia naujausią informaciją, o taip pat įmonės dažnai reklamuojasi įvairiose socialinėse grupėse.

Kada geriausia pirkti tokias paslaugas?

Kadangi pervežimo kainos yra gana nedidelės, todėl tikėtis nuolaidų nevertėtų. Ar verta užsisakinėti iš anksto? Tikrai ne. Kadangi daugelis įmonių važiuoja reguliariai, todėl nėra prasmės prieš mėnesį pirkti kelionės bilietą. Jeigu jau suplanavote savo kelionę, tuomet keleivio pervežimo rezervaciją atlikite prieš kelias dienas ar savaitę. Daugelis kompanijų dirba “online” būdų, todėl užsisakyti kelionę yra itin patogu.

Ar saugu taip keliauti?

Tikriausiai vienintelis faktorius, kuris stabdo ne vieną būsimą keleivį, tai yra saugumas. Juk visiems ne paslaptis, kad tokių mikroautobusų vairuotojai važiuoja po itin daug valandų. Jie neturi kur patogiai pailsėti, todėl logiška būtų galvoti, kad jų ir koncentracija ir vairavimo sugebėjimai ženkliai sumažėja. Tokia situacija tikrai buvo prieš dešimt metų. Šiandien, kuomet rinka yra labai išsivysčiusi daugelis keleivių pervežimo įmonių pasirūpina, kad vairuotojai turėtų kur pailsėti. Dažniausiai jiems yra numatomos sustojimo vietos ir poilsis viešbutyje. Taip pailsėjęs vairuotojas bus kur kas profesionalesnis savo darbe ir galės kokybiškiau atlikti vairavimo darbą. Svarbu nepamiršti prieš renkantis kompaniją paieškoti atsiliepimų apie jų teikiamas paslaugas. Internete nesunkiai rasite visą reikiamą informaciją.