Naujienos

Lauko šiukšliadėžės – švari gamta

Norint išlaikyti švarią ekologišgą gamtą lauko šiukšliadėžės https://www.miestui.lt/lauko-siuksliadezes yra būtinos, pastatytos reikalingose viešose lauko vietose, padės išlaikyti tvarką ir švarą.

Kur statomos šiukšliadėžės ?

  • Prie daugiabučių.
  • Prie prekybos centrų.
  • Nuosavų namų kiemuose.
  • Parkuose, gatvėse.
  • Prie transporto stotelių

Iš kokių medžiagų gaminamos šiukšliadėžės?

BETONINĖS šiukšliadėžės yra stiprios, patogios ir ilgaamžės, statomos lauke ir prie pastatų, jas galima pritaikyti prie namo sienos spalvos, nudažant šiukšliadėžę betonui skirtais dažais. Klientui pageidaujant lauko šiukšliadėžės gaminamos įvairių formų ir dydžio, jos padeda išlaikyti švarią aplinką, tarnauja žmonių patogumui, o tinkamai parinktas dėžės dizainas puošia lauko erdves.

METALINĖS šiukšliadėžės gaminamos iš storo plieno lakšto, galima rinktis cinkuotą, dažytą plieną, dėžė komplektuojama su pelenine. Prie pagrindo metalinę šiukšliadėžė betonuojama, prisukama arba renkames pristatomą variantą

ALIUMINIO šiukšliadėžė gaminama iš lieto aliumino, komplektuojama su laikikliu šiukšlių maišui ir pelenine.

MEDINĖS šiukšliadėžės korpusas gaminamas iš cinkuoto ir metaliniu būdu dažyto lakštinio metalo, o apdailai naudojama mediena, impregnuota, dažyta.

NERŪDIJANČIO PLIENO lauko šiukšliadėžė gaminama iš nerūdijančio plieno, lankas šiukšlių maišo tvirtinimui, šonuose dvi angos šiukšlėms įmesti, dvejos atidaromos durelės šiukšlėms išimti.

IŠ PLASTIKO šiukšliadėžė komplektuojama su cinkuotos skardos įdėklu, jų dizainas ir spalvų gama įvairi, galima derinti prie patalpų ir sienų spalvos.

Kokia parkų reikšmė miestui ?

Parkai – tai vieša poilsio ir laisvalaikio erdvė, gerina gyventojų gyvenamos aplinkos sąlygas, skatina užimtumą, tarpusavio bendravimą ir investicijų pritraukimą. Parkai rengiami su fontanais, vaikų žaidimo aikštelėm, pėsčiųjų ir dviračių takais. Be šiukšledėžių neapseina nei vienas parkas, dėžių kiekis statomas didelis, tai padeda  lankytojams išsaugoti švarią aplinką, sudaro geras sąlygas šiukšlėm išmesti.