Naujienos

Pinigų stygius ir trumpalaikiai kreditai

Kiekvieno mūsų gyvenime pasitaiko atvejų, kuomet reikia skubiai pinigų. Tuomet turime keletą variantų, kreiptis į draugus, giminaičius arba į finansines institucijas. Lietuvoje turime daug įstaigų, kurios teikia trumpalaikius kreditus. Tokie kreditai prasideda nuo trijų šimtų eurų ir gali siekti penkis tūkstančius eurų. Tiksli suma priklausys nuo jūsų poreikių ir gaunamų pajamų. Rinkoje galima rasti ne vieną klientą, kuris pasiėmė tokį trumpalaikį kreditą ir sėkmingai panaudojo pinigus. Kam dažniausiai reikalingas kreditas? Tai įvairios smulkios išlaidos. Kada žmonės patenka į avariją, laikinai praranda darbą ar suserga keliom savaitėm, tuomet skubiai reikia pinigų ir jie ima greituosius kreditus. Pinigų stygius jaučiamas ne tik pas tuos, kurie uždirba nedaug, tačiau net ir tie žmonės, kurie gauna solidžius atlyginimus dažnai pritrūksta pinigų. Ką daryti, kuomet skubai prireikė pinigų? Pirmiausia reikėtų nusiraminti ir suprasti, kad pasaulis tikrai nesugrius. Ne vienas žmogus patenka į situaciją, kuomet reikalingi pinigai, todėl logiška būtų manyti, kad jie visi randa sprendimus. Taip ir yra praktikoje. Kiekvienas vartotojas vienais ar kitais būdais randa pinigų ir gali išspręsti savo finansinius sunkumus. Kas svarbu imant trumpalaikį kreditą? Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog kai kuriuose įmonėse yra gana nemažos palūkanos. Tad, prieš pasirašydami sutartį gerai pagalvokite ar galėsite laiku mokėti palūkanas.

Specialisto patarimai imantiems kreditus

Pirmas patarimas, tai gerai pagalvoti ar tikrai yra reikalingi pinigai. Juk kartais galima sumažinti savo išlaidas ir taip išspręsti laikinas problemas. Dar vienas būdas gauti papildomų pinigų, tai parduoti kokį vertingą daiktą. Aišku, nereikėtų jo parduoti labai pigiai, tačiau jeigu turite vertingų daiktų ir greitai už juos galite gauti nemažą sumą pinigų, tuomet tikrai logiška tuo pasinaudoti. Antras patarimas, tai atsakingai rinktis finansines institucijas. Rinkoje rasite tikrai daug kompanijų, kurios jau ne pirmus metus teikia trumpalaikius kreditus. Logiška būtų prieš užsisakant kreditą pasitikrinti kompanijos atsiliepimus. Gerai, kuomet kiti vartotojai jau įvertino įmonę ir jūs galite išvengti papildomų problemų.

Kada geriausia imti trumpalaikį kreditą?

Natūralu, kad egzistuoja laikotarpiai, kuomet kreditus išduodančios kompanijos skatiną jų imimą. Tai dažniausiai artėjančios šventės. Juk visi supranta, kad ne vienas klientas nori pailsėti ir tinkamai atšvęcsti šventes, todėl jam gali būti reikalingi papildomi pinigai. Aišku, tik nepamirškite, kad finansinės institucijos, kurios duoda trumpalaikius kreditus yra pelno siekiančios organizacijos ir blaiviai įvertinkite visas sutarties sąlygas. Kartais iš tiesų gerai pasikonsultuoti su daug patirties turinčiu draugu ar pažįstamu.