Naujienos

Koks galimas aktyvus poilsis Lietuvoje?

Klientai, kuri dirba biuruose dažnai pagalvoja apie aktyvų poilsį gamtoje. Taigi, šiandien bendraudami su turizmo Lietuvoje ekspertais bandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus ir pateiksime aktyvaus poilsio pavyzdžių. Jeigu jau nusprendėte, kad jums reikalingas aktyvus poilsis, tuomet vertėtų pasinaudoti internetu, konkrečiai “Google” paieškos sistema. Čia visuomet rasite daug informacijos apie norimą temą. Aktyvus poilsis nėra išimtis. Peržiūrėkite daug internetinių svetainių, tai geriau galėsite suprasti kokius poilsio variantus turime Lietuvoje. Ko gero vienas populiariausių poilsio rūšių yra plaukimas baidarėmis. Tokia pramoga nebrangiai kainuoja ir tikrai gerai atpalaiduoja. Kas ne vieną kartą plaukė baidarėmis, tas žino, kad viskas priklauso nuo plaukimo maršruto. Lietuvoje daugelis įmonių siūlo plaukti ramiomis upėmis, kuriose kartais yra iš tiesų nuobodu. Tačiau yra ir nedaugelis kompanijų, kurios siūlo plaukimą baidarėmis srauniomis upėmis. Aišku, tokių paslaugos tiekėjų yra nedaug, nes ir pačių sraunių upių yra vos keletas. Daugiausiai Molėtų krašte. Taigi, prieš planuodami naują plaukimą baidarėmis gerai pagalvokite kokia upe norėsite plaukti šį kartą. Rekomenduojame išbandyti ekstremalų plaukimą, nes tai tikrai gerai atpalaiduoja.

Kaip užsisakyti aktyvaus poilsio paslaugą?

Galimi keli variantai. Pirmiausia galite pasinaudoti jau minėta paieškos sistema ir joje susirasti kompanijas, kurios teikia tokias paslaugas. Antras būdas, tai apsilankyti grupinių pirkimų svetainėse ir juose susirasti plaukimą baidarėmis. Taigi, koks skirtumas tarp šių variantų. Tiek pirmu, tiek antru būdų įsigysite pramogas, tačiau antruoju būdų galite nemažai sutaupyti. Juk jeigu planuojate poilsiauti ne vieni, tuomet tikrai naudinga pasinaudoti grupinių pirkimų svetainėmis.

Specialistų patarimai pramogautojams

Tiems, kas mėgsta aktyvų poilsį Lietuvoje tikrai yra mažai pramogų. Tas pats baidarių plaukimas yra ribotas, dėl upių, maršrutų kiekio. Tik nedaugelis plaukimo maršrutų yra tikrai aktyvus. Taigi, ką daryti tokio poilsio mėgėjams. Jeigu jūsų finansinė padėtis yra gan gera tuomet reikėtų pagalvoti apie plaukimą kalnų upėmis, slidinėjimą, šuolius su parašiutais. Lietuvoje kalnų neturime, todėl reikėtų vyktų į Slovakiją, Austriją. Kadangi vis daugiau Lietuvių aktyviai poilsiauja, todėl tokios kelionės iš tiesų nėra labai brangios. Viskas gali kainuoti iki penkių šimtų eurų. Suprantama, kad kaina priklauso ir nuo pramogų. Jeigu galite leisti didesnes sumas, tuomet gausite ir kokybiškesnes pramogas. Aišku, reikėtų nepamiršti pirmiausia išbandyti plaukimą baidarėmis ilgesniu maršrutu.