Naujienos

Restoranas- vieta susitikti

Šiomis dienomis, kai žmonės renkasi vis daugiau dirbti, kenčia socialinis gyvenimas. Vis rečiau susitinkam su draugais ar giminėmis. O jei ir rastume laiko susitikimams, nėra laiko sukurti jiems puikios šventės su gardžiais patiekalais. Taigi restoranas gali tapti ta susitikimų vieta, kurioje nereikės rūpintis maistu.O jaukioje aplinkoje praleistas vakaras išliks kaip vienas geriausių prisiminimų.

Restoranas susitikimams tinkama vieta ne tik žiemą, kai nesinori sėdėti namuose, o lauke daryti vakarėlio neleidžia oro sąlygos. Čia galima susitikti ir vasarą, ypač, kai restoranas įsikūręs gamtos apsuptyje. Toks restoranas yra netoli Kauno pavadinimu Siesta. Didelė teritorija, vaikų žaidimų aikštelė ir puikus gamtos prieglobstis leis atsipalaiduoti savaitgalį ar po darbų užsukus vakarienės.

Ar gali būti geriau, kai gali skirti laiko draugams ir šeimai, jaukiems pokalbiams ir ilgu buvimu kartu. O tai apjungia nuostabi aplinka ir gardus maistas. Restoranas Siesta kuria aplinką, kurioje gerai jaustųsi tiek šeima su vaikais, tiek įsimylėjėlių porelės, tiek verslo atstovai. Virtuvės šefas siūlo skaniausius patiekalus į lėkštes sudėtus lyg meno kūrinius.

Kai reikia atšvęsti ypatingą progą: vestuves, jubiliejus ar kitas šventes, restoranas prisidės prie jūsų šventės kūrimo. Jie pasirūpins, kad puikią nuotaiką teiktų nuostabi supanti gamta tiek žiemą tiek vasarą, jaukus interjeras puoštas nepriekaištingo baltumo staltiesėmis bei iš kokybiškų žaliavų kuriami patiekalai. Čia svarbus kiekvienas klientas, todėl personalas suteiks aukščiausios kokybės aptarnavimą nuo užsakymo priėmimo iki lėkščių paėmimo po valgio.

Prisiminkim vieni kitiems dažniau ir daugiau dovanoti brangaus savo laiko. Pakvieskim savo mylimiausius susitikti restoranuose, gamtoje, namuose. Taip kuriam savo gyvenimo prisiminimus, kurie dažnai džiugina labiau nei supantys daiktai.