Naujienos

Vartai – namų puošmena ir apsauga

Renkantis vartus daugiau turėtume pasidomėti apie jų tipus, modelius, rūšis, iš kokių medžiagų gaminami, kokios vartų atliekamos funkcijos, apie gamintoją ir kainą.

Pakeliami garažo vartai   

Pakeliami garažo vartai skirstomi į plokštuminius ir segmentinius. Plokštuminiai vartai tinka nešildomam garažui, jeigu jis pastatytas šalia namo, o segmentiniai vartai pritaikyti garažui jeigu jis yra šildomas arba įrengtas po vienu stogu su gyvenamosiomis patalpomis. Svarbu ir tai, kad vartus būtų galima saugiai atidaryti ir uždaryti tiesiog rankomis, vartų segmentai turi susijungti hermetiškai, be tarpų, taip bus užtikrintas saugumas nuo karščio, šalčio ir kitokių oro išdaigų.

Atveriami vartai

Atveriami vartai privalo atsidaryti į kiemo pusę, renkantis tokius vartus įsitinkite ar kieme užteks vietos pilnam atsidarymui. Nepamirškite, kad atveriamais vartais gali būti sunku naudotis žiemos metu, sniegui prisnigus. Didžiausias atveriamų vartų privalumas – gražus dizainas ir lengva priežiūra.

Slenkantis vartai

Slenkančių vartų privalumas tas, kad galima juos pritaikyti renkant įvairius pločius, tokie vartai taikomi pramoniniuose objekyuose.

Segmentiniai vartai

Modernūs segmentiniai vartai pritaikomi  prie pramoninių pastatų, garažų. Jie gaminami iš kokybiškų medžiagų, aukšti techniniai reikalavimai suteikia vartams aukštą kokybę.

BUITINIAI VARTAI gaminami pagal individualius užsakymus, tai tvirti, tinkantis prie jus supančios aplinkos.

PRAMONINIAI VARTAI ilgaamžiai, pramoniniams ir komerciniams pastatams. Intensyviai šiuos vartus naudojant, jie bus tinkami ilgalaikei eksplotacijai.

UŽDARO KONTŪRO SEGMENTAI gaminami iš aukštos kokybės plieninės skardos. Šių segmentų konstrukcijai išlieka ypač tvirta veikiama tiesioginių saulės spindulių, drėgnų ir vėjuotų orų.

Varteliių montavimas

Montuojant vartus, šalia jų statomi varteliai, jie dažniausiai buna 1m pločio. Jei vartus pasirinkote varstomus, tai vartus galima statyti iš kurios pusės norite, o pasirinkus stumdomus vartus, varteliai šalia vartų gali būti tik vienoje pusėje.