Patarimai

Modernus užsakymų ir reisų valdymas

Tikrai nesumeluosime, jeigu pasakysime, kad šiandieniam transporto verslui, kaip oras yra būtinas modernus užsakymų valdymo sprendimas. Šioje srityje informacija keičiasi labai sparčiai, kiekvienas darbuotojas turi priimti greitus sprendimus. Norint viską atlikti tinkamai reikalingos specializuotos programos leidžiančios kontroliuoti įvairius verslo procesus. Kiekvienoje transporto kompanijoje turime ne vieną vadybininką, vairuotoją kuriems reikia operatyviai komunikuoti ir laiku reaguoti į situacijas. Tokiose verslo šakose yra naudingos specializuotos, transporto kompanijos skirtos programos. Jeigu galvojate apie tokios programos pirkimą, tuomet rekomenduojame: http://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/uzsakymu-ir-reisu-valdymas.aspx . Šioje kompanijoje gausite visą reikiamą informaciją, kuri padės transporto verslą pakelti į kitą lygi. Taigi, kaip jau supratote ten kur cirkuliuoja dideli informacijos kiekiai reikalingas jų kontroliavimas, analizė ir savalaikis sprendimų priėmimas. Transporto valdymo programos padeda ne tik sistemizuoti visą informaciją, bet ir realiai padidinti atliekamų paslaugų kokybę.  Kiekvienam darbuotojui tampa ženkliai lengviau informuoti klientus apie jų užsakymus, krovinio būklę. Tokia informacija labai svarbi kiekvienam klientui ir tos transporto kompanijos, kurios gali pasiūlyti modernų klientų aptarnavimą, turi ženklų pranašumą konkurencinėje kovoje.

Kiek gali kainuoti moderni programa?

Ne veltui panaudojome žodį moderni, nes bet kokia programa tikrai netinka. Rinkoje galite rasti tikrai daug specializuotų programų, kurios tikrąją ta žodžio prasme yra netikusios. Jos negali būti pritaikytos prie individualių verslo procesų, sunkus valdymas ir keblus informacijos apdorojimas. Visi šie faktoriai lemia, kad transporto programų pardavimo versle išlieka tik tos IT bendrovės, kurios gali pasiūlyti kokybišką produktą. Jeigu jūs paklaustumėte, kiek realiai kainuos transporto valdymo programa, tai atsakytume, kad kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių eurų ir gali pakilti iki tikrai nemažos sumos. Viskas priklausys nuo pačios sistemos sudėtingumo. Jeigu verslas nori būti aukščiausio lygio, natūralu, kad reikės ir išskirtinio IT sprendimo. Ar rinkoje galima rasti tokių IT bendrovių? Iš patirties galime pasakyti, kad Lietuvos verslininkams labai pasisekė, nes Lietuvoje veikia iš tiesų daug IT kompanijų, kurios gali pasiūlyti aukščiausio lygio produktus.

Svarbu paminėti tai, kad norint, kad jūsų transporto kompanijoje būtų įdiegta pažangi programa reikės tinkamai atlikti visus darbus. Pirmiausia turėsite gerai pagalvoti, kokio produkto jums reikia. Juk IT kompanijos gali pasiūlyti labai įvairias programas, kurių funkcijos labai skirtingos. Pagrindas, kokio produkto iš tiesų reikia jūsų verslui. Ne kiekvienai kompanijai reikia krūvos funkcijų. Geriausia, kuomet tokios programos yra pritaikomos individualiai tam verslui. Tuomet pasiekiama didžiausia nauda.