Naujienos

Buhalterinės paslaugos iš ekspertų

Jei jums patinka kurti verslą ir tuo mėgaujatės, tai tikrai nereiškia, kad jūs viską dar turit išmanyti ir apie buhalterinę apskaitą. Leiskit tuo pasirūpinti šios srities ekspertams, o jūs toliau mėgaukitės tuo ką mėgstat labiausiai – uždirbti pinigus, kurti pridėtinę vertę.

Viską ką reikia atlikti, kad jūsų įmonės buhalterinė apskaita būtų tvarkinga, teisingai užfiksuotos operacijos, laiku pateiktos reikiamos deklaracijos valstybinėms institucijoms už jus gali atlikti tokias paslaugas teikiančios įmonės. Šios įmonės dažniausiai turi subūrusios profesionalų komandą ir jums gali pasiūlyti tai kas reikalinga pagal veiklos pobūdį.

Šios įmonės darbuotojai žino ką reikia atlikti nuo veiklos įsteigimo ir jos įregistravimo registrų centre. Čia galite gauti konsultacijas, kokią veiklos formą rinktis: uždarąją akcinę bendrovę, mažąją bendriją, viešąją įstaigą ir dar daugybę galimų alternatyvų. Jos taip pat padės paruošti bei pateikti reikalingus dokumentus įmonės įregistravimui. Net jei verslas nenusiseks, konsultuos jus jo reorganizavimo, likvidavimo ar pertvarkymo klausimais.

Na, o jei veikla klestės ir plėsis, patikimai, laiku ir kokybiškai tvarkys jūsų įmonės buhalterinę apskaitą. Pasirūpins naujų darbuotojų priėmimu į darbą, sudarys darbo sutartis, pateiks atitinkamas formas Valstybinio socialinio draudimo turto valdybai (Sodra), skaičiuos darbuotojų darbo užmokestį. Laiku ir teisingai fiksuos ūkines operacijas, teiks reikalingas deklaracijų formas Valstybinei mokesčių inspekcijai ar jau minėtai Sodrai.

Buhalterinės paslaugos gautos iš tokių ekspertų, kaip UAB Mokam, leis ramiai užsiimti savo verslu, o jie pasirūpins jūsų buhalterine apskaita. Ši įmonė skaičiuoja jau 12 metus rinkoje ir sulaukia tik geriausių atsiliepimų. Jų siūlomų paslaugų kainų sistema yra lankti ir pritaikoma kiekvienai įmonei: nuo mažos, naujai įsteigtos įmonės iki daug darbuotojų turinčios bei dideles apyvartas generuojančių įmonių. Detalė informacija apie tai ir dar daugiau.